Gül sirkesi nasıl kullanılır?

gulGül sirkesi nasıl kullanılır, gül sirkesi nelere iyi gelir, gül sirkesi zayıflatır mı, gül sirkesinin kullanılışı. Evinizde, doğal yollarda, cam kavanoz içinde yapacağınız doğal gül sirkesi pek çok alanda kullanılıyor. Sağlıktan güzelliğe, diyetten cilt bakımına kadar pek çok faydası olan gül sirkesi son zamanların gözde tarifi. Dr.Feridun Kunak ile hayatımıza giren doğal iksir, hayatımızda güzel bir yer alacağa benziyor.

Gül sirkesi, bildiğimiz doğal sirkelerden biri. Tipik sirke özellikleri taşıyor. Cilt ve sağlık için sayısız güzel etkisi var. Gül sirkesinin kullanım alanları oldukça yaygın. Ben, size gül sirkesini kendim nasıl kullandığımdan söz etmek istiyorum. Ben gül sirkesinin saçlarımın parlaması için kullanıyorum. Ayrıca diyet yaparken de her sabah gül sirkesi içiyorum.

Nasıl mı?

Saçımı yıkadıktan sonra, son durulama suyuna 1 su bardağı gül sirkesi koyuyorum. Bu son durulama suyunu saçıma döküyorum ve işlem bu kadar. Gül sirkesi, saçlarımızı parlatıyor. Saçlarım yumuşacık oluyor. Işıl ışıl, avucumdan akıp giden yumuşacık saçlarım oluyor.

Gül sirkesi nasıl kullanılırDiyet yaparken de gül sirkesini şöyle kullanıyorum: Her sabah uyandığımda, karnım henüz açken, bir bardak suya 1 kaşık gül sirkesi ekliyorum. Bu suyu içiyorum ve güne böylece başlıyorum. Gül sirkem doğal olduğundan herhangi bir mide yanması falan duymuyorum.

Akşam uyumadan önce yüzümü yüz yıkama jeli ile yıkıyorum. Arındırdığım yüzüme pamuk yardımı ile gül sirkeli tonik uyguluyorum. Pamuk üstüne döktüğüm gül sirkesini kompres yolu ile yüzüme uyguluyorum. Gül sirkesi cildi parlatıyor. İzler, lekeler ve kahverengi bıyık lekeleri birkaç hafta içinde siliniyor.

Tavsiye ederim.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir