Dr. Ferudun Kunak bel fıtığı kesin çözüm

Ferudun Kunak bel fıtığıDr.Feridun Kunak, bel fıtığını kesin geçiren evde tedavi yollarını anlattı. Atv 09,09,2014 tarihli Zahide Yetiş’in sunduğu Zahide ile Yetiş hayata isimli programa konuk olan Dr.Feridun Kunak, bel ağrıları, bel fıtığı ve boyun ağrıları için mucize tedavi yöntemleri açıkladı. Feridun Kunak, televizyon programı süresinde fıtık hakkında çok önemli bilgiler de sundu.

Doğal tedavi metotları ile, evde kendi kendinize uygulayacağınız bel fıtığı tedavi yöntemleri belki de fıtık ağrıları ve sızılarını tamamen geçirir. Herhangi bir alerjik reaksiyonunuz yoksa denemenizde fayda var.

Elektrik Süpürgesi ile bel ağrıları nasıl geçer?

Op. Dr Feridun Kunak, tutulmalar ve eklem ağrıları için, bitkisel lapa tarifi. Feridun Kunak’ın ağzından, şifalı lapa tarifi, aşağıda verilmiştir.

Eklem ağrılarını geçiren doğal lapa tarifi

*1 su bardağı kıyılmış lahana,

*1 su bardağı haşlanmış yeşil mercimek,

*1 bardak su,

*1 kapak sarı kantoron yağı,

*1 kapak lavanta yağı,

Bütün malzemeler, Karıştırılarak lapa haline getirilir. Ağrıyan yere konulur, üzerine streç film ile sarılır, lapa soğuyana kadar beklenir. Lapa soğuduktan sonra, konulduğu yerden alınarak egzersiz yapılır.

Allerjik bir cildiniz varsa, veya yukarıda belirtilen malzemelerden, herhangibirisine allerjiniz var ise, bu uygulamayı yapmayınız.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir