Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Saç Modelleri

serenay sarıkaya saç rengi saç modeli ve tarzıSerenay Sarıkaya, boyu, kilosu, yaşı ve özel hayatı en çok merak edilen genç oyuncularımızdan. Özellikle manken olduğu için boyu ve düzgün fiziği dikkatleri üzerine çekiyor. Serenay Sarıkaya, çok zayıf bir genç kız. Boyu oldukça uzun. Saç rengi de genç kızlarımızın örnek aldığı bir moda akımı yarattı. Serenay Sarıkaya’nın saç rengi, saç modelleri ve stili pek çok genç kız tarafından örnek alınıyor.

Önce Serenay Sarıkaya hakkında biraz genel bilgi edinelim istedim:

Serenay Sarıkaya (d. 1 Temmuz 1991, Antalya), Türk oyuncu, 2010 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması ikincisi ve profesyonel model seslendirme sanatçısı. Antalya Saime Salih Konca Lisesi’nden mezun olmuştur.

2008 yılında 16 yaşındayken Plajda adlı sinema filminde rol almıştır. Aynı yıl Peri Masalı ve Limon Ağacı dizilerinde başrol oynamıştır. Oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk çıkışını Adanalı dizisiyle yaşamış ve oradaki Sofia karakteri ile tanınmıştır. Daha sonra Miss Turkey 2010’da 2. olmuş ve Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen Avrupa Gençler Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmiştir.

Yarışmada dördüncü olmuş, ayrıca Jüri Özel Ödülünü almıştır.[kaynak belirtilmeli] Lale Devri dizisinde Yeşim karakterini gerçekleştirmiştir. Sarıkaya, halen Medcezir adlı televizyon dizisinde Mira karakterini canlandırmaktadır.

serenay sarıkaya saç rengi saç modeliserenay sarıkaya saç rengi saç modeli ve tarzıserenay sarıkaya saç rengi saç modelii

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir