İbrahim Çelikkol, Sinem Kobal Aşkı Tam Gaz

Sinem kobalın sevgilisi İbrahim çelikkolİbrahim Çelikkol, Sinem Kobal Aşkı Tam Gaz devam ediyor ve gen oyuncu Sinem Kobal, yeni sevgilisiyle çok mutlu olduğunu her fırsatta vurguluyor. Paylaştıkları fotoğraflar her şeyi anlatıyor. İbrahim Çelikkol, Sinem Kobal‘a duyduğu büyük aşkı anlatmakta herhangi bir sakınca görmüyor. Anlaşılan genç sevgililer dolu dizgin büyük bir aşkın kollarında ve umarız evliliğe doğru ilerlerler.

Nasıl tanıştınız?

-Ayşe Barım’ın ofisinde. Çok doğaldı, çok güzel gülüyordu. Ve samimiydi. Zaten öyle kadınları severim. Uzun bir süre sadece arkadaştık. Sonra ben Amerika’ya hem tatile hem de eğitime gittim. Telefonda konuşuyorduk ama adını koyduğumuz bir şey yoktu. Döndükten sonra başladı ilişkimiz. Çok âşığım Sinem’e…

Ne güzel böyle söyleyebilmen! Hadi mutluluk karenizi anlat…

-Ormanda el ele yürümek. Onu alıp ormanın içine götürüyorum. ATV’ye biniyoruz, off-road yapıyoruz. Sinem de sporu seven bir insan olarak yürüyüş, koşu her şeye uyum sağlıyor.

Ne kadar oldu ilişkiniz?

-Amerika’yı sayarsan, 8-9 ay oldu. Bizi engelleyen, saklandığımız gizlendiğimiz bir durum yok.

Fotoğraflarınızın çekilmesi falan canını sıkmıyor mu?

-Yooo. İlla Bebek-Boğaz hattı takıntın yoksa kim nereden çekecek, çekse de ne olur ki. Biz farklı yerlere gitmeyi seviyoruz, İzmit’in Maşukiye’si var, Kaz Dağları var. Fethiye Ölüdeniz yaptık, kendimize küçük oteller buluyoruz.
Sinem kobalın sevgilisi İbrahim çelikkol
Eski sevgililer huzursuz ediyor mu seni? Arda’yla birlikteydi uzun süre…

-Herkesin geçmişte yaşadığı şeylere saygı duymak lazım. Sinem de saygı duyulacak bir insan.

Kıskanç bir adam mısın?

-Kıskanırım tabii. Annemi de, arkadaşlarımı da, sevgilimi de kıskanırım. Kıskançlık insanın doğasında var. Herhangi biriyle yılışıklık gibi bir durum olursa, adamın tavrı hoşuma gitmezse, söylerim, izin vermem.

Nasıl izin vermezsin, ne dersin?

-“O insanla görüşmeni istemiyorum!” derim. “Çünkü benim gördüğüm ama senin göremediğin birtakım şeyler var. Ama benim göremediğim şeylerle ilgili de sen beni uyar.” Zaten ilişki böyle bir şey. Seni bir anda iki insan yapıyor, dört gözün olmaya başlıyor, sevgilin adına da düşünüyorsun.

İnsanlar seni nasıl tanısın istersin?

-Kendim gibi.

10 yıl sonra kendini nerede hayal ediyorsun?

-Hiçbir fikrim yok!

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir