Ayrılmak İsteyen Erkeklerin Davranışları

ilgisiz erkeklerAyrılığın da belirtileri var elbet. İçinde bulunduğunuz ilişki size gayet normal gelse de derinine indiğinizde bazı şeylerin değiştiğini görebilirsiniz. Sevgilinizle aranızda tuhaf bir mesafe oluşmuştur artık. Sevgiliniz belki de sizden soğumuştur. Belki de ayrılık çok yakınınızdadır.. Bunu elbet de yaşamadan bilemeyiz. Ama bazı işaretler bize ipucu olabilir. Son zamanlarınızı bir gözden geçirin ve düşünün, ayrılık size “ben geliyorum” diyor olabilir mi ?

Peki ayrılık nasıl ben geliyorum der ?

Ufacık nedenler büyük kavgalar çıkarmaya başlar. Minicik bir sebepten saatlerce tartışabilirsiniz. Genellikle sudan sebeplerdir ve uzadıkça uzar..

Eskisi kadar sık aranmazsınız. Merakaedilmez ve unutulabilirsiniz. Önceden hemen her gün arayan sevgili, son zamanlarda hiç aramamaya başlar. Sizi merak etmiyor ve artık sizinle eskisi kadar ilgilenmiyordur.

Sevgilinizin hayatında bir takım değişiklikler oluyor ama en son sizin haberiniz oluyorsa dikkatli olun ! Bu sizi artık önemsemediğinin bir göstergesi olabilir. Sizin dışınızda diğer insanların fikrini alırken artık sizi gözden çıkarmış olabilir.

Sevgiliniz tarafındna size yöneltilen yıkıcı, amaçsız ve kırıcı eleştiriler de onun sizi bitirdiğinin bir işareti olabilir. Size hiç yoktan kızar. Olur olmaz her şeye kusur bulur ve gene kavga çıkar !

Seks, öpüşmek, sarılmak ve dokunmak.. Bu kelimelerin artık ilişkinizde fazla bi yeri yoksa korkun. Çünkü ilişkiyi bitiren en büyük nedenler cinsel soğukluk ve ilgi duymamadır. Sevgiliniz size dokunmak bile istemiyorsa, kendinizi yakın zamanda gelecek ayrılık konuşmasına hazırlasanız iyiolur !

Bu işaretlerden birkaçını yaşıyorsanız panik yapmayın! Partnerinizin davranışlarını doğru yorumlayıp ilişkiniz kurtarabilirsiniz. Partnerinizle oturun ve sorunlu olduğunuz konuları tartışın. Çözümleyemiyorsanız ayrılığa hazırlıklı olursunuz ancak çözümleme şansınız varsa ilişkiniz düzene girebilir.