İlgisiz Erkekler

ilgisiz erkeklerBir erkek neden sevgilisine ilgisizdir, erkekler neden ilgisiz davranır, kadına karşı soğuk davranan erkekler neden ayrılmak ister? Erkekler hakkında bilmeniz gereken çok özel sırlar burada! İlgisiz, soğuk ve kırıcı erkekler genellikle ayrılığın eşiğinde olan, ayrılmak isteyen erkeklerdir. Bir erkek size son derece mesafeliyse eğer, kesinlikle sizden soğuduğunun göstergesidir. Eşiniz, sevgiliniz, erkek arkadaşınız kısaca hayatınızda olan erkek sizinle ilgilenmiyorsa bu durum ayrılığın işareti olabilir.

Sevgiliyken ya da daha hiç tanışmadığınız dönemlerde peşinizden delice koşan bu erkek şimdi ne oldu da sizden bıktı?

Kaçan kovalanır

Bir erkeğin ilgisini her zaman üzerinizde görmek istiyorsanız her zaman saklı bir tarafınız olmalıdır. Erkekler kolay kadınları sevmiyor. Ayakları üzerinde duran, kendi hobileri olan, güçlü ama aynı zamanda bakımlı ve sevecen bir kadın olun. Tam size sahip olduğunu düşündüğü anda ellerinden uzaklaşın ve peşinizden koşmasını sağlayın. Kolay bir insan olursanız, erkek sizden hemen usanacaktır.

Erkekler sorumluluktan kaçıyor

Ona aşırı yüklenmeniz, çok sorumluluk vermeniz ve ondan olan beklentilerinizin yüksek olması onu kaçırır. Erkekler kadınlar kadar güçlü değildir. Dolayısıyla onun üstüne çok giderseniz sizden soğur ve zamanla daha da ilgisizleşir.

İlgisizliğin tipik nedeni belki de artık eski heyecanının kalmamasıdır. Fazla naz aşık usandırır derler. Kaçarken işi abartmayın ve çok naza çekmeyin. Bu durum erkeğin bıkmasını ve başka bir kadının peşine düşmesini tetikleyebilir. Heyecanınızı her zaman sıcak tutun. Ortak hobiler, güzel sohbetler ve olabildiğinc ekısa süren tartışmalar ilişkinizi canlandıracaktır.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir