Erkekleri etkileyen kadınlar

erkeklerin beğendiği kadınlarErkeklerin hoşlandığı kadın modelini baz alarak siz de etkilemek istediğiniz erkeği elde edebilirsiniz. Erkeklerin beğendiği, belli başlı bazı kadınca haller vardır. Bu kadınlar, genel olarak erkeklerin hoşuna giden özellikler taşır. Bir erkeği etkilemek için nelere sahip olduğunuzun önemi yoktur. Nasıl bir kadın olduğunuz önem taşır. Onun kalbine yavaşça sızın ve onu etkilemeye hemen başlayın!

Erkekler nasıl kadınlardan etkilenir?

Doğal mısınız? Erkekler doğallıktan yana. Onu aşırı makyajla, dar kıyafetlerle ve çıt kırıldım hallerle etkileyemezsiniz. Muhtemelen sizin erkeğiniz de doğallıktan yana. Doğal güzellik her zaman iyidir. Olduğunuz gibi görünün. Bir erkeği etkilemek adına asla olmadığınız kadın rolüne bürünmeyin. Zamanla asıl kimliğiniz gün yüzüne çıkacak ve aranız bozulacaktır.

Fazla naz aşık usandırır. Doğru. Kaçan kovalanır diyerek onu sürekli reddetmeyin. Erkekler inatçı, asi, sürekli itiraz eden ve naz yapayım derken göz çıkaran kadınları sevmiyor. Her şeyin azı karar sevgili hanımlar. Naz da yapın ama miktarı iyi ayarlayın. Sürekli kaçan taraf olursanız, sizi kovalamaktan yorulabilir.
erkeklerin beğendiği kadınlar
Temiz ve güzel kokan bir kadına hiçbir erkek hayır demez. Her zaman tertemiz olun. Ojesi yer yer soyulmuş tırnaklar, aşırı uzun ve bakımsız tırnaklar, tüylü eller, dağınık kaşlar, belli belirsiz çıkan bıyık tüyleri, koltuk altı tüyleri, ter kokusu ve ağız kokusu inanılmaz derecede iticidir. Kişisel bakımınıza özen gösterin. İstenmeyen tüyleriniz her zaman temizlenmiş olmalıdır. Ve kadınca kokun. Kadınlar erkekler dünyasında mis gibi güzel kokmalarıyla ünlüdür.

Saçlarınız nasıl?

Bakımlı, parlak ve özenli saçlar erkekleri etkiler. Boyası akmış, dağınık, çok kısa, erkeksi saçlar erkekleri adeta uzaklaştırır. Saçınızı çok açık sarı renklere boyatmanız da ters etki yapabilir. Mümkün olduğu kadar doğal ya da doğala yakın saç renklerini tercih edin. Yaşınızdan çok olgun görünmenize neden olacak saç bakım hatalarına düşmeyin.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir