Erkekler Nasıl Aşık Edilir?

erkek nasıl etkilenirErkekler aşk konusunda kadınlara oranla daha savunmasız. Bir erkeği kendinize nasıl aşık edersiniz, hiç düşündünüz mü? İşte erkekleri aşık olmaya zorlayan kadınca haller! Bir erkeğe kafanızı taktınız ve illa ki kendinize aşı etmek istiyorsunuz. O halde dikkat, bu öneriler sizi mutlu edecek.

Aşk oyunu oynamaya hazır mısınız?

Ona sırılsıklam aşık olsanız bile bunu asla belli etmeyin. Yakın durun ama aynı zamanda mesafenizi koruyun. Kolay lokma olarak hafif bir kız portresi çizmeyin. Bir an çok ortalıklardaysanız, bir an kayıplara karışın. Mesela facebook’ta paylaştığı her gönderiyi sürekli beğenmeyin. Bu onu sıkacak.

Erkekler ulaşılmaz ve gizem dolu kızları sever. Ona bütün hayatınızı olur olmaz her yerde anlatmayın. Hayatınızı kendinize saklayın. Asla, hiçbir zaman çok geveze, karamsar, sürekli ablatacak bir şeyleri olan zavallı kız imajı çizmeyin.

O ne zaman gel derse, koşa koşa gitmeyin. Zaman zaman reddedin. İşinizin olduğunu, başka bir plan yaptığınızı söyleyin ve konuyu uzatmadan telefonu kapatın. Bu, onun sizi merak etmesini sağlayacak. Böylece onun için deli divane olmuş kız modelinden çıkıp, kendi hayatını yaşayan eğlenceli kız haline dönüşeceksiniz.

Hafif kıskandırma oyunları oynayın. Farkında değilmiş gibi yapın ama abartıya kaçmadan ona rakiplerinin olduğunu hissettirin. Bu sizi onun gözünde değerli yapacak ve sizi kazanmak için daha çok savaşacak. Kendinizi hiçbir zaman körü körüne ona adamayın. Bu çok yanlış!

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir