Erkeği Kaybetmenin 5 Yolu!

kadin-sitesi-icerik (20)Ondan sıkıldınız mı? Ayrılmak mı istiyorsunuz? Onun sizi terk etmesini dört gözle bekliyor olabilirsiniz. Ayrılığı onun başına yıkmak için size 5 tüyo. Bir erkeği kaybetmenin 5 etkili yolu. Bu tüyolar sayesinde, onun arkasına bakmadan kaçmasını sağlayabilirsiniz. İşte erkeklerin kadınlarda asla katlanamadığı kadınca yanlışlar!

kadin-sitesi-icerik (12)Dırdır Yapın

Erkeklerin yaşı ya da işi ne olursa olsun, istinasız bütün erkeklerin nefret ettiği kadınca huy. Onun sizden bıkmasını istiyorsanız başının etini yiyin. Olur olmaz her şeyi şikayet edin. Her konuda sorun çıkarın. Susmayın. Sürekli yakının. Dırdır ederek onun sizden soğumasını sağlamanız çok kolay. Sadece dilinizi alıştırın yeter.

erkekler_konusmak istemezOnu Konuşturun

Çoğu erkek kadınlar kadar iç dünyasını açmak istemez. Sorunlar karşısında onu konuşmaya zorlamak güzel bir seçenek. Konuşmak istemediği halde onu konuşmaya zorlayın. Konuşmazsa suçlayın. Konuşmadığı için yine dırdıra başvurun ve bir önceki silahla bunu birleştirerek onu canından bezdirin.

kadin-sitesi-icerik (20)Aşırı Kıskanın

Kıskanın. Hemcinslerinden bile kıskanın. Onu yakın çevresinden, arkadaşlarından, herkesten kıskanın. Sorguya çekin. Kısıtlamaya çalışın. Ona neden baktın, bunla neden görüştün, Şu sana mı baktı…Hiçbir erkek uzun süre tahammül edemez. Etkili bir ayrılık silahı olsa gerek. Belki istisnalar olabilir ancak tanıdığımız her erkek bu durumdan rahatsız oluyor.

kadin-sitesi-icerik (72)Özel Hayatına Müdahale Edin

Sosyal medya hesaplarına girin. Telefonunu kurcalayın. Bilgisayarına el koyun. Casusluğa soyunun. Onu sıkboğaz edin. Şüpheli tavırlarınız ve araştırmacı gazeteciliğinizle onu öylesine bezdireceksiniz ki, ayrılık için yasyas yalvaracak. Hiçbir erkek böyle bir kadına katlanamaz.

kadinlarin_en_guclu_silahiKendinizden Mahrum Edin

Kendinizi ödül ya da ceza olarak ona sunmak, onun sizden koşarak uzaklaşmasına yeter de artar bile. Hiçbir erkek seksi silah gibi kullanan bir kadına katlanmaz. Ve sizin erkeğiniz de klasik bir erkekse bu durum onu yeteri kadar sıkacaktır. Bu durumda yapması gereken tek şey başka kadınlara yol almak.

Tebrikler. Başarılı oldunuz ve erkeğinizi kaybettiniz!

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir