Bir erkek neden aramaz?

aramayan erkekler neden aramazSizi aramadı. Hatta söz verdi yine de o akşam aramadı. Birkaç akşam geçti arama sorma yok. Aradan 1 hafta geçti ve hala aramıyorsa işte sonuna geldiniz. Artık aramasını beklemeyin. Eğer bir erkek 1 hafta boyunca aramıyorsa, arasa da ben olsam o telefonu açmam. Muhtemelen başka kadına gitti, onda aradığını bulamayınca tekrar size yöneldi. İşte aramayan erkekler böyledir..

Bir erkek aramadıysa, muhtemelen sebebi şunlardır:

 • Sizden hoşlanmadı
  Sizi hiç beğenmedi
  Sizden nefret etti
  Başka bir kızla konuşuyor
  Sevgilisi var
  Aslında evli
  Düşünüyor, kararsız
  Sizin aramanızı bekliyor
  Kendini naza çekiyor
  Çok çekingen, utanıyor
  Telefon numaranızı kaybetti
  Telefonunu kaybetti
  Eski sevgilisine döndü
  aramayan erkekler neden aramaz
  Aramayan erkeği düşünmeyi bırakın. Hele de ilk buluşma sonrasında aramadıysa boş verin gitsin. Erkekler bzen kendilerini size göre aşırı özel görebilir. Sizi kendilerine muhtaç gördükleri de olur. Bu noktada aramayan erkeğe karşı yapmanız gereken tek şey bana göre onu unutmak ve yola devam etmektir. Siz iyisi mi yolunuza devam edin. Tek başınıza olmak, sorumsuz biriyle uğraşmaktan iyidir.

İlk buluşma ya da devam eden ilişkilerde sık sık ortadan kaybolan ve uzun süreler boyunca aramayan erkekler tehlikelidir. Sizi aramadığı zamanlar onun ne yaptığını asla bilemezsiniz. Bu da sadakat açısından soru işaretleri doğurur. Öyle değil mi?

Sevgiler.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir