Yeni Moda : 3 Gün Diyeti

3 gün diyeti nedir, nasıl yapılır ve 3 gün diyetinin listesinde neler bulunur ?

Ne yiyebilirsiniz, nasıl yiyebilirsiniz ?

3 Gün Diyeti hassas takip edilmesi gereken çok özel bir yemek planıdır. Kısımları tam olarak belirtilen dieters değil uyarılır yemiş olmalıdır çok yemek – aksi takdirde elde olmayabilir 10 kilo kaybı söz verdi. Aynı şekilde, dieters altı yememelidir olsalar bile, aç değildir. ayrıntılı plan söz etmez ya da herhangi bir egzersiz öneriyoruz.

3 Gün Diyet yemek planı:

Gün 1

Kahvaltı

Siyah kahve ya da çay, 1-2 paket ile Sweet & Düşük veya Eşit

1 / 2 greyfurt veya meyve suyu

1 yemek kaşığı fıstık ezmesi ile 1 adet tost

Öğle yemeği

1 / 2 fincan ton balığı

1 adet tost

Siyah kahve ya da çay, 1-2 paket ile Sweet & Düşük veya Eşit

Akşam yemeği

3 ons herhangi yağsız et ya da tavuk

1 fincan yeşil fasulye

1 su bardağı havuç

1 elma

1 su bardağı normal vanilyalı dondurma

2. Gün

Kahvaltı

Siyah kahve ya da çay, 1-2 paket ile Sweet & Düşük veya Eşit

1 yumurta

1 / 2 muz

1 adet tost

Öğle yemeği

1 su bardağı süzme peynir veya ton balığı

8 normal tuzlu kraker

Akşam yemeği

2 sığır Franks

1 fincan brokoli veya lahana

1 / 2 fincan havuç

1 / 2 muz

1 / 2 fincan normal vanilyalı dondurma

3. Gün

Kahvaltı

Siyah kahve ya da çay, 1-2 paket ile Sweet & Düşük veya Eşit

5 normal tuzlu kraker

1 ons çedar peyniri

1 elma

Öğle yemeği

Siyah kahve ya da çay, 1-2 paket ile Sweet & Düşük veya Eşit

1 haşlanmış yumurta

1 adet tost

Akşam yemeği

1 su bardağı orkinos

1 su bardağı havuç

1 bardak karnabahar

1 bardak kavun

1 / 2 fincan normal vanilyalı dondurma

Nasıl Çalışır ?

Bazı belirtilmemiş sihirli güç olarak, önerilen yiyeceklerin kombinasyonu Bu planda yer benzersiz bir metabolik reaksiyon ve yaratmak gerekiyordu yağ yakma artırmak.

Bir yazar ya da kitap olmadan hiçbir belge ya da açıklama nasıl 3 Gün Diyet gıda kombinasyonları, vücut temizlemek, yağ, artış enerji yakmak veya kolesterol düşük.

Adından da anlaşılacağı gibi, 3 Gün Diyet yalnızca üç gün, onun ‘se dedi sürer bunun süresiz sürece, 4-5 gün ile alternatif olarak tekrar edilebilir undefined “normal yeme.” normal yeme tarzına dönüş amacı tutmak için metabolizma yavaş gelen fat-depolama, açlık moduna geri.

3 Gün Diyeti kadar karbonhidrat düşük olduğu için, muhtemelen ilk’s kilo kaybı öncelikle su ağırlık olarak karbonhidrat vücudunuza teşvik etmesidir su saklayın. En kısa sürede dieter geri tüketen normal bir miktarın gider olarak karbonhidrat, su ağırlık geri geliyor.
Yiyecek için Düşüncesi

Uzmanlar dieters 3 gibi kısıtlayıcı planları takip edemez zaman endişe Day Diet, kendilerini suçlama ve başarısız oldum düşünüyorum.

Ama “moda diyetler sürdürülebilir uzun bir süre değil ve bu bir nedenle birçok insan havlu, hislerim diyetler yok boşa atmak çok iş, gerçekte diyet değil, dieter ise, “Moore diyor.

Kilo kaybı mümkün 3 Gün Diyet geçerli, ancak çünkü o çok kalori düşük. geri sözde normal yeme gitmek pek yok , Sağlıklı bir yaşam tarzı geliştirmek yerine kalıp istenmeyen yo-yo teşvik diyet ya da on-yine off-tekrar yaklaşım ağırlık Başarılı uzun vadeli değildir yönetimi.

Alt satırında: denetimleri dengeli bir kilo kaybı planı aramaya devam kalori her gün, egzersiz içerir ve bırakmak sağlıklı geniş bir yelpazede gıdalar. kilo için sadece bir reçete diyet yemek için yeterli değildir Üç gün kilo alımı neden yeme alışkanlıklarını ele vermeden.

Bunlar da var
Büyük Beden İçin ThinkPlus+ Büyük bedne giyimde şık kıyafetler bulmak elbet de zor. Hatta eskiden daha zordu ama günümüzde artık üreticiler büyük beden giyinen kadınları da düşün...
Aldatılan Kadın Ne Yapmalı? İhanete uğrayan kadınlar için bunu atlatmak hiç kolay değil. Aldatılan kadın bu yıkıntının altından kolay kalkamıyor ve çoğu zaman depresyona giriyor....
Baharın Giydiği Sandalet Modelleri Evcilik oyunundaki Baharın giydiği değişik sandalet modelleri var ve biz kadınların hemen ilgisini çekiyor Baharın giydiği o değişik sandalet modeller...
Yarım Kalan Aşk Ayrılık acısı insana kanser acısından daha çok koyuyor. Aldatılmada varsa işin içinde insan hiç sindiremiyor yaşadığı acıyı. Acıların en büyüğü evlat ...
AHMET MARANKİ’DEN FAYDALI BİLGİLER Ahmet Maranki’nin resmi sitesinden elde etmiş olduğum bilgiler doğrultusunda sizlerle özetle faydalı bulduklarımı paylaşmak istiyorum. Kendimiz için i...