VE BİHTER ÖLÜR…

Ne acı son değil mi? Tutku ile yaşanan aşk sonucunda gerçekler çıkıyor sonuç her ama herkesi de yaralıyor. Bihter’in annesi felç olmuştur. Onunla evlenecek olan beyefendi artık düşünmektedir ve evliliklerinin gerçekleşmemesi yönünde karar almış gibiydi. Gerçek gerçekler… Can yaktı. Bihter’in intihar etmesi her ne kadar onun davranışları için ona kızmış olsam da eşini aldattığı için onu kandırdığı için ama yine de üzüldüm. Silahı çektiğinde ben olduğum yerde kalakaldım. Bir anlık nefes alamadım sanki. Çok etkileyici bir veda oldu gerçekten.

Gerçeklerle gelen veda etkiledi ve televizyonlara bağladı bizi. Keşke Behlül Bihter ona buralardan gidelim diye koruda buluştuklarında tamam deseydi ve gitseydi. Daha az acı olurdu.

Daha az can acırdı sanki. Gitselerdi onlar da bir zamandan sonra onlarda unuturlardı arkalarında bıraktıklarını ve onlarda alışırdı zamanla. Yurtdışında kalırlardı ve bebekleri de olacaktı aslında. Bihter aldırdı. Ne kadar çok acı şeyler yaşandı. Behlül en başından cesaret edip gidecekti Bihter’i de alıp buralardan…

Yurtdışına gitmeye hazırlanan Peyker de kız kardeşinin ölüm haberiyle sarsıldı. Bihter ona gitme beni yalnız bırakma demişti. O an gözlerinden gitmemiş ve hep aklında kalmıştır kesin. Kardeşinin bu sonu onu da çok üzdü.

Adnan Bey yine onurluluğunu ve gururluluğunu yaptı çiçek yollamıştı cenazeye. Ama bir açı daha var ki o da Adnan Bey ve çocukları için. Onlar için çok yıkıcı bir durum ve affedilez asla hoş görülmez bir durum. Hayat onlar için yeniden başlanmaya hazırlanıyor.

Deniz Hanımı sanki annesi gibi görmeye ve babası ile yakınlaşmaları olsun istiyor Nihal. Evleri de değişti. Seyahate çıkıyorlar… Onlar da çok mutlu olurlar inşallah.

Sitenin Meleği.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir