Ünlülerin Giydiği Markalar

Ünlülerin giydiği markalar neler merak ettiniz mi hiç? Ünlülerin tercih ettiği kıyafet markaları hakkında bir araştırma yaptım. Bakalım hangi ünlü, hangi marka kıyafet tercih ediyor. Ünlüler gündelik yaşamlarında hangi marka giyisileri giymeyi seviyor. İşte birkaç ünlü ve tercih ettiği marka.

Nicole Kidman kesinlikle Chanel tutkunu, Victoria Beckham ile Madonna’nın tercihi ise Gina, Kate Moss’un vazgeçemediği marka Alberta Ferretti.

Dolce&Gabbana çanta, Hermes Birkin, aslında pek çoğumuzun yanına bile yaklaşamadığı pek çok marka sayacağım size; Prada, Gucci, Yves Saint Laurent, Valentino, Sergio Rossi, Dior, Armani, DKNY, Ralph Lauren, Chanel, Miu Miu, Trussardi, Longchamp, Alberta Ferretti.

Ünlülerin en sevdiği pahalı markalar; Prada terlikler, Louis Vuitton çantalar, Gucci ayakkabılar, Alberta Ferretti takımlar, Moschino elbiseler ve Joseph montlar.

Siz de ünlü markaları kullanmak ve piyasa fiyatından daha az ücret ödeyerek satın almak istemez misiniz?

En ünlü markaları, en ucuz fiyata almak ve kolayca en uygun şekilde ödeme yapma imkanına kavuşarak ücretsiz kargo fırsatından faydalanmak için Limango’ya üye olun!

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir