Terk Eden Sevgili Geri Döner Mi?

Terk eden sevgili için yapılmaması gerekenler nelerdir? Terk eden kişi geri döner mi? Ayrılan sevgili ile iletişim kurulmalı mı? Giden sevgiliye nasıl davranmak gerekir, ayrılan sevgiliyi aramak gerekir mi, giden sevgili aranır mı, terk eden kişi aranmalı mı? Terk edilen kişi ne yapmalı, nasıl hareket etmelidir? Ayrıldığımızda eğer sevgilimizin dönmesini istiyorsak, ne yapmalıyız?

Terk edilen kişi, neler yapmamalı, neleri yapmaktan kesinlikle kaçınmalı?

Eğer sizi terk ettiyse ve geri dönmesini istiyorsanız, bunları asla yapmayın;

Onu kıskandırmak için yeni sevgili bulmayın.

Onu kıskandırmak için yeni bir sevgili edinmek geri teper. Sizin gerçekten yeni birini bulduğunuzu sanar ve size döneceği varsa da dönmeyebilir. Bu her zaman için itici bir harekettir ve yanlıştır. Öfkelenebilir.

Sürekli aramayın.

Onu sürekli arayarak kendinizi ona hatırlatmayın. Onun sizi özlemesinde ve sizsizliği fark etmesinde yarar var. Eğer onu sık sık arar ve kendinizi ona hatırlatırsanız, döneceği varsa da dönmez. Sıkılır, bunalır ve artık telefonlara cevap vermemeye başlar. Bırakın özlesin.

Sensiz yaşayamıyorum, ne olur dön, demeyin!

Ona sakın yalvarmayın.Yalvarmanız sizi küçük düşürür. Ve hiçbir zaman yarar sağlamaz. Dönecek insan zaten döner. Dönmeyecekse de boşuna kendinizi küçük düşürmüş olmazsınız.

Araya, aracılar koymayın.

Sakın araya yabancıları koymayın. Bu da sıkıcı bir durumdur. Giden sevgili bu durumdan çok sıkılır ve dönmez. Evet bu da çare değildir. Giden sevgili size kızabilir.

Sakın tamamen aradan çıkmayın, rotadan kaybolmayın!

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir