Psikolojisi Bozuk Sevgiliyi Tanıma

Psikolojisi boerkek kadın aşkzuk sevgili aslında belli başlı bazı özelliklerinden kolayca anlaşılabilir. Örneğin psikolojisi bozuk bir erkek size karşı şiddet eğilimlerinde dahi bulunabilir. Mesela dayak atmaya meyilli olan sevgiliniz bunun sinyalini çok önceden verir. Eğer sevgilinizin hal ve davranışlarını iyi analiz ederseniz tehlikeyi kolayca başınızdan savuşturabilirsiniz. Şiddet görmemek sizin elinizde hanımlar.

Şiddete meyilli, psikolojisi bozuk bir erkek sizi aşırı sahiplenir. Sahibinizmiş gibi davranmaya başlar ve zamanla bu durum git gide sıkıcı bir hal alabilir.

Sizi sorgular, sürekli nereye gittiğinizi sorar, ne giydiğinizi merak eder ve hatta kimlerle görüştüğünüze varana kadar sizinle ilgilenir. Onun istemediği bir durumda aşırı sinirlenir. Ani öfke nöbetleri geçirebilir.

En küçük olayda kızıp etrafı dağıtabilir. Bu erkek çok asabidir. Ya da sakin.. Ani değişimlerine ayak uydurmanız zor olabilir..

Hep o haklıdır. Size söz hakkı tanımaz. Sizi suçlar ve her olay sonrası kabak her zaman sizin başınıza patlar. O ise hep haklıdır..

Zaman zaman ağlar, zaman zaman kızar, sizden bir şey istediğinde ya da hayatla ilgi karar aşamalarında hep psikolojik olarak sizi baskı altına alır. Duygusal açıdan bitmenize neden olur. Bu erkek size her istediğini yaptırmak amacındadır..

Tehlikeli bir erkek, sizi en kötü şeyle, intihar etmekle tehdit edebilir. İşte burda hemen kaçmanız gerekiryo.

Tehlikeli bir insan amacına ulaşmak için farklı yollar deneyebilir. En son çare genellikle intihar tehditleri savurmaktır. Eğer böyle bir şeyi bırakın söylemeyi aklından bile geçirebiliyorsa, tehlikeli derecede çaresiz olmaya başladı demektir. Bu tiplerin kendilerini öldürmek yerine size zarar verebileceklerini de aklınızdan çıkarmamayı çalışmanızı öneriyoruz

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir