Protein Diyetinde Örnek Menü

dukanDukan, protein diyetinde neler yemeliyiz? Dukan diyetine uygun örnek diyet menüsüyle sizler de kolayca kilo verebilirsiniz ama bu diyetin aşamalarına uymak zorundasınız. Protein diyeti aşama aşama ilerleyen bir diyet sistemidir ve ilk aşama saldırı fazı yani atak evresidir.

Dukan diyeti

Saldırı aşamasında kilonuza göre 3 ile 10 gün atak yapar, sadece ve sadece saf protein ile beslenirsiniz. Yağsız saf protein sayesinde önce ödem atar ve kendinizi diyete hazırlarsınız.

 

İlk gün diyet

İlk gün sadece eski yeme alışkanlıkları ile mücadele olmayacağı gibi her zaman zor, ancak birçok durumda, şeker ya da çikolata gibi şeyler fiziksel bir ek. Atıştırmak istediğinizde elinizin altında izin verilen bir şey var ki, önceden izin üretmek kadar stok için iyi bir uygulamadır.

Vücudunuzun biraz yorgun hissediyorum ve kolayca yorgun almak için de oldukça yaygın ayarlayarak zaman. Bu aşamada yoğun egzersiz tanıtmak için çalışmayın. Yorgunluk yanı sıra karbonhidrat istek genellikle üç gün sonra gitmek. Aslında birçok kişi sık sık enerji artışa dikkat edin.
Iyi bir kısmının boyutları ile, günde en az 3 öğün yemek ve asla aç emin olun. Diyet gaziler, sık sık öğün atlama eğilimi, ancak aslında yarardan çok zarar.

diyetDiyet potansiyel yan etkileri görüşecek ilk günlerinde de. Saf protein ürünleri, lif, düşük olduğu için kabızlık yaşama riski vardır. Bu sorunu yemek yulaf kepeği hafifletmek yardımcı olmak için veya ekstra etki için bile bazı buğday kepeği ekleyin ve bol su içilmelidir.

Vücut ketoza belirttiği gibi, aynı zamanda bir başarı işareti olarak okunabilir, ancak bir diğer ortak sorunu, kötü nefes. Yine içme suyu olarak, şekersiz sakız çiğnemek gibi yardımcı olabilir.

Diyet Kuralları

Sürece izin verilen gıdalar listesinde olduğu gibi istediğiniz kadar kadar çok yiyebilirsiniz.

Bir önemli alışkanlık günden itibaren kurmak için gereken uygun su alımı. Dehidratasyon kaçınmak ve böbrekler Overworking bu gibi yüksek proteinli diyet çok önemlidir. Günde ortalama 1,5 litre içmeye emin olun.

Yulaf kepeği Dukan Diyeti çok önemli bir madde olduğunu ve en kısa sürede Saldırı Faz olarak tanıttı. Içermelidir Günde ortalama 1,5 yemek kaşığı yulaf kepeği gibi herhangi bir formu olarak yulaf lapası, yoğurt, krep, muffin.

Bir gıda ilgisiz kural , 20 dakikalık bir form egzersiz tanıtmak yürümek her gün . Birçok diyet, aynı zamanda bu aşamada daha geniş bir egzersiz önerilmez olduğunu duymak mutluluk duyacaktır.

Ilk 5 gün sonra başka bir kilo kaybı bile daha uzun süre saldırıyı planlayıp planlamadığı Cruise Faz devam görmüyorsanız.

İzin Gıdalar

Yağsız sığır eti, dana eti ya da tavşan (% 10’un altında kıyma kaburga kaçının)
Tavuk ve hindi (kanatları deri ve dış kısmı hariç)
Ham (düşük yağlı ve yağsız)
Sığır, dana veya tavuk karaciğeri
Herhangi bir balık (konserve, yağ veya sos hariç)
Kabuklu deniz hayvanları
Yumurta (iki gün başına kadar, sınırsız sayıda yumurta akı sarısı, yüksek kolesterol varsa izlemek)
Süt ürünleri (az yağlı, aşağıda% 5 yağ)
Tatlandırıcılar (bazlı fruktoz hariç), sirke, hardal, baharatlar, otlar, sarımsak, soğan (baharat gibi), limon suyu (Sadece baharat olarak değil, içmek için), şekersiz doğal ketçap (aşırıya kaçmadan), şekersiz sakız

su
şişe, pırıl pırıl, veya musluk
çay
hiçbir şeker, ancak tatlandırıcılar veya yağsız süt kullanabilirsiniz; çok bitkisel çay izin verilir
kahve
hiçbir şeker, ancak tatlandırıcılar veya yağsız süt kullanabilirsiniz
diyet soda
diyet Pepsi, kok kömürü sıfır veya başka herhangi bir şekersiz içecek

Bunlar da var
2 Beden İncelten Protein Diyeti 2 beden incelerek kıyafetlerinizin içinde çok daha zarif ve güzel görünebilirsiniz. 2 ayda 5 cm incelmek için bir araştırma yapılmış ve bu araştırma s...
Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’ten Kaçış P... Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek aynı dizide buluştu. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in beraber oynayacağı dizi hakkında bilgiler de basına sızıyor ...
Dukan Diyeti Ekşili Köfte Tarifi Atak Evresi Dukan diyeti atak evresi dahil her evrede içilebilecek güzel bir çorba ve yemek diyebilirim. Ekşili köfte yapıyoruz. Protein diyetine tamamen uygun mu...
Ünlülerin Giydiği Abiye Elbise Modelleri 2011 Ünlülerin giydiği özel törenlerde gördüğümüz abiye elbise modelleri. Bu elbiseler her renk ve zevkte. Her renge ve zevke uygun, 2011/2012 moda se...
Yulaf Kepeği Zayıflatır Mı? Yulaf kepeği zayıflatır mı, günde ne kadar yulaf kepeği yiyebiliriz, yulaf kepeğinin faydaları nelerdir, dukan diyetinde yulaf kepeği yemek mecburi mi...

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir