Parlak Saçlar İçin!

saçSaçım parlamıyor, saçlarım çok mat, saçlarımın uçları kırılıyor, saçım dökülüyor, saçlarım hızlı uzamıyor ve kepekleniyor..İşte bütün bu saç şikayetlerinden kurtulmak için saçlarınıza bakım uygulamanız gerekiyor. Bakımsız saçlar mat görünüyor ve parlamıyor. Saçlarınızdaki bu bakımsızlık size de yansıyor. Siz de bakımsız görünüyorsunuz. Kadın güzelliği için saç güzelliği çok önemli. Önce saçlar!

Saçlarımız değerli varlıklarımızdır. Her ortamda ilk dikkat edilen önce yüz sonra saç ve ardından da kıyafetlerimizdir. Bu kadar nem taşıyan bir varlığında bakımı özel olmalıdır. Güzel olması için her şeyi nasıl özel olması ve özel hissettirilmesi gerekiyorsa aynı şekilde bunlarında özel bakımları olmalı özel hissettirilmeleri gerekmektedir. Saçlarınız dolgun olmalıdır saçlarınız canlı olmalıdır. Ve siz saçınızın dilinden anlıyor olmalısınız. Onun size verdiği mesajları anlamalısınız.

Sizin gün içersindeki ya da hayatınızdaki her şeyden etkilendiğini unutmamalısınız. Üzülürseniz mesela ya da kendinize bir konuda stres yaparsanız saçlarınız bunu etkisini size gösterecektir. Her saç tipinde bu farklılıklar gösterebilir. Kimisi parlakken birden matlaşır canlılığını yitirmeye başlar, kimisi yağlanmaya başlar kepek yapmaya başlar. Çok kaşınması da bir gösteridir.

Saçlarınız çok elektrikleniyorsa; saçlarınızın suya ihtiyacı var demektir. Kuruturken ya çok sıcaklıkta kurutmuşsunuzdur ya da fön çekerken çok sıcak hava üfletmişsinizdir. Sinirden de olmaktadır anlık. Bunun için ağır spreyler kullanabilirsiniz. Saçlarınızı yıkadıktan ve istediğiniz gibi şekillendirdikten sonra bu işlemleri yapmalısınız. Spreyleriniz kaliteli olmalı ve özellikle belirtiyorum ağır sert spreyler kullanmalısınız. Yumuşak olanları işinize yaramayacaktır.

Saçlarınız çok yağlıysa ve kepek bırakıyorsa ısırgan otlu bakım ürünlerine yönelin. Saçlarınız çok iyi bir görünüme kavuşacaktır. Gerçekten ısırgan bu konuda yardım edecektir size. Kısa zaman da ve 3-4 yıkamadan sonra sonuç alırsınız.
Saçlarınızı şekillendirmede zorlanıyorsanız; saçlarınızı sık yıkamalı ve sert spreyler gerekse de diğer saç şekillendirmede kullanılan ürünleri saç köpüğü gibi de mesela kullanabilirsiniz.

Bunlar da var
2016Yılı Mezuniyet Abiye Elbise Modelleri Mezuniyet gecenizi bir ömür hatırlayacaksınız bunun için ne kadar önemli bir gece olduğunu anlayabiliyoruz. Mezuniyet gecesi giyeceğiniz elbise de old...
Ev Hanımları Mutlaka İçmeli Bunu ! Ev hanımları hayatın zorluğu ve monotonluğu karşısında depresyona oldukça yakındadır. Bazen kimsenin bizi düşünmediğini hisseder derin üzüntülere kapı...
Adidas Erkek Ayakkabısı Modelleri 2013 Adidas yeni sezona hazır. 2013 erkek spor ayakkabısı modelleri satışta. Adidas 2013 erkek ayakkabı modellerine bir göz atalım.
Başak Burcu Erkeği İle Boğa Burcu Kadını Başak Erkeği İle Boğa Kadını Mutlu Bir Evlilik Yürütebilir mi? Başak burcu erkeğinin özellikleri nelerdir ve nasıl kadınlardan hoşlanır, bığa burcu ka...
Sarı Tenliler Nasıl Makyaj Yapmalı Sarışın bayanların ten renklerinin açıklığından kaynaklanan makyaj sorunları sorun yaratmaya zemin hazırlamaktadır. İdeal makyaj tonunu yakalamak için...

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir