Öğretmenime Aşık oldum

Orta okul ve lise çağlarında öğretmenlere bir hayranlık duyulur. Orta okul yıllarında özellikle genç kızlar öğretmenlerine hayran olabilir. O yaşlarda kızlar, öğretmenlerine hayran olduklarında bu hayranlığı aşk sanarlar. Aslında siz öğretmeninize aşık değilsiniz. İçiniz rahat olsun. Siz ergenlik döneminde erkekleri tanımaya başladınız.

Eğer siz 18 yaşından küçük biriyseniz; öğretmeninize olan duygularınız kesinlikle aşk değildir ve biraz süre geçtikten sonra duygularınız değişecek. Zamanla hislerinizin aşk olmadığını fark edeceksiniz. Yaşıtlarınıza olan ilginiz çoğaldığında zaten öğretmeninize olan hayranlığınızın da bittiğini fark edeceksiniz.

Liseden sonra hissedilen duygulara aşk diyebiliriz.

Lisede yaşı 16-17 olan erkekler de genç öğretmenlerine aşık olabilir. İşte bu gerçekten de bir aşk olabilir ve erkek öğrenciler öğretmenlerini sevebilir. Bu sakıncalı ve sonu hüsranla biten bir durumdur. Eğer siz lise çağında bir erkekseniz, sakın öğretmeninize açılmaya kalkmayın sevgili gençler. Çünkü böyle durumlar genellikle disiplin kurulunda alınan cezalarla sonuçlanmaktadır.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir