Mango ve Kate Moss İş Birliği

1KATE MOSS VE TERRY RICHARDSON TARAFINDAN ÇEVRİLEN FİLMİN PRÖMİYERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

İngiliz model ve dünyanın uluslararası ölçekte en fazla prestije sahip fotoğrafçılarından biri, markanın tanıtım amaçlı videosunun başrolünde yer alıyor..

Barselona, 14 Haziran 2011 – En uluslararası ölçekli İspanyol moda firması MANGO; İngiliz top model ve modo ikonu Kate Moss ve şu anda dünyanın en şöhretli fotoğrafçılarından biri olan Terry Richardson tarafından çevrilen tam filmin prömiyerini bugün gerçekleştiriyor.

The Great Escape ismi altında tanıtılan filmin yönetmeni ve iki başrol oyuncusundan biri olan Terry Richardson, Paris’in Mini Palais, Place de la Concorde, Place de l’Alma, Champs Elysées veya Centre Pompidou gibi simgesel öneme sahip yerlerinde çekilmiş sahneleri gözler önüne seriyor.

Modelin ve fotoğrafçının orijinal bir sahneyi ortaya koyduğu filmin sonu ise, Paris’teki Centre Pompidou’da gerçekleştirilen MANGO defilesi esnasında çekimi canlı olarak yayınlanan ve davetlilerin izleme imkanı bulduğu bir etkinliğe de dönüştü.

MANGO kadınını sokağın trendlerini yakından tanıyan cool bir kadın olarak tanımlayan Kate şunları belirtti: MANGO ile işbirliği yapmak inanılmazdı, aynı zamanda Terry Richardson ile çalışmak da. Filmde onunla işbirliği yapmak harikaydı. Her ikimizin de kameranın önünde olması mükemmeldi, tamamen farklı bir duygu. Yalnız olmamak ve fikirler paylaşmak üzere yanımda birinin olmasına bayıldım.
2
MANGO hakkında
İlk mağazasını 1984 yılında Barselona’daki Passeig de Gràcia’da açmış olan MANGO şu anda 105 ülkede 2000’i aşkın mağazaya sahip durumdadır. İspanya’nın ikinci en büyük moda ihracatçı firması olup, markanın konsepti, en son trendlere uygun kaliteli ürünlerin erişilebilir fiyatlara satılmasına dayanmaktadır. Firmanın imgesi, ürünlerin müşterilere sunulduğu ve müşteri kişiliğine uygun dinamik bir ortamın yaratıldığı satış noktaları üzerinden güçlendirilmiş durumdadır.

Neşe KOHEN
MANGO TR

2

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir