Karadayı Dizisinin ilk Fragmanı Videosu

Karadayı dizisinin konusu nasıl? Karadayı dizisi hiç şüphesiz yine harika bir dizi olacak. Nedeni, dizinin içinde Kenan İmirzalıoğlu2nun olması. Kenan İmirzalıoğlu‘nu sevenler bilir, kendisi muhteşem bir oyuncudur. Taa Deli Yürek Dizisinden beri onu severek izliyorum. Ve Karadayı Dizisi de en az Deli Yürek kadar güzel olacak bence. Karadayı Dizisi fragmanı Yanınlandı.

Karadayı Dizisi ne zaman başlıyor, Karadayı Dizinin yayın tarihi ve saati nedir, Karadayı Dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Dizinin ne zaman başlayacağı da belli oldu. Dizi ilk bölümü ile 24 Eylül Pazartesi akşamı Atv’de olacak.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Karadayı, Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde ATV ekranlarına gelecek. Ezel dizisinin ardından bir süre yeni bir dizide yer almayan Kenan İmirzalıoğlu, Karadayı ile hayranlarının hasretine son verecek.

Bergüzar Korel ve Kenan İmirzalıoğlu’nun başrollerini paylaşacağı Karadayı’nın oyuncu kadrosu ve konusu henüz netlik kazanmadı.

Tanıtım fragmanı yayımlanan Karadayı daha şimdiden büyük merak uyandırmayı başardı. Karadayı, yeni yayın döneminde ATV ekranlarında başlayacak. Karadayı ilk Tanıtım Fragmanı :

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir