Kadınsı Güzellik İçin Doğal Yollar

Güzelliği etkileyen şeyler nelerdir? Sadece bir makyaj mı kıyafetler mi? Cildimiz bedenimiz ve beden sağlığımız çok büyük bir etken. Bizler bazen bu farkın arasını göremez oluyoruz.

Güzelliğimizi borçlu olacağımız şey başta bedenimiz ve onun sağlığıdır. Beden sağlığı dik olmayan güçlü olmayan birisi güzel de olamaz. Sigara içen alkol alan uyuşturucu kullanan her hangi biri bugün olmadı yarın yarın olmadı ondan sonraki gün bir şekilde gelecek zararı ve çekecektir. Bu haksızlıklar bedenden çıkacaktır. Siz ne yapıyorsanız kendinize yapıyorsanız iyi de olsa kötü de olsa. Güzelliğim için diyerek milyonlarını uzmanlara verenler var ama kalitesiz uzmanlara adı uzman olan uzmanlara yatıranlar var.


Onlarında işte çekecekleri zarar yine bedenden çıkacak. Beden onları saklıyor ve bir süre geliyor geliyor biriktikçe de yıkmak onu içinden yıktığı gibi atmak istiyor.

Ne yediğimiz ne içtiğimiz bedenimizi nasıl beslediğimiz de çok önemli. Güzelliğimizin asıl ikrisi bunlar da saklı. Temel de yapmamız gerekenleri bilmezsek onun üzerine bir yapı kuramayız kursak da çöker.

Bir temelsiz bina bir apartman gibi düşünün bunu. Aynı o derece bir yapı olacak ve siz temelsiz halde daireleri işlemeye başlayacaksınız.

Ne kadar dayanır? Ne kadar dayanır her kişi de nasıl farklılık gösteriri bilemeyiz elbette ama yıkımlar genelde hep aynı olurlar.

Aniden gelir ve birden yerle bir olurlar. Bu yerle birlikte kaybolan bir güzellik ve artık isteseniz de kuramayacağınız bir güzellik sizin ellerinizde kalır. Elinizde böyle bir değerin olmasını istemezsiniz değil mi? O zaman yenen içen heşey özenle olucak. Güzelleştiren maskeler gitmeden güzelleştiren kremlere gitmeden bir sağlık elde edilecek sağlık kurulacak temel atılacak sonra yapılar bir bir gelecek ve asıl o zaman sağlam bir yapınız var diyeceğiniz duruma geleceksiniz.

Güzelliğinizi küçümsemeyin ve gerçekten de onu önemseyerek artması için adımlar atarak gidin. Meyveler yiyin. Sebzeler tüketin. Meyve yemediğiniz gün olmasın. Her mevsimin özel güzel meyvelerini tüketin. Meyve sularınızı taze içmeye özen gösterin. Yağlılardan uzak durun. Kilolarda aman aman uzak olsun. Bölgesel olanları da dert. Sakınmak ve beslenmeye dikkat etmek gerek.

Bunlar da var
Terk edecek erkekler Terk edilen kadınlar, okuyun...Hayatımızdaki insan bir gün ansızın yok olur. Ne bir neden, ne bir veda...Bunu pek çok kadın yaşamıştır. Ve anlam verem...
En Ucuz Çanta Nerden Alınır? Çanta seven bayanlara müjde! En ucuz, kaliteli ve bol çeşitli çanta arayan kadınlar için bir site önereceğim. Ben de sık sık bu alış veriş sitesinden ...
Akrep Burcunun Anlaştığı Burçlar Akrep burcunun uyumlu olduğu, evlilikte mutlu olduğu ve iyi anlaştığı burçlarla, hiç anlaşamadığı, evlilikte başarısız olacağı burçlar. Mesela burcunu...
Sağlıklı Kadın Olmanın Püf Noktaları Kadın sağlığı aile için çok önemli. Kadın sağlıklı olursa o ailede diğer aile bireyleri de sağlıklı olur. Kendi sağlığına dikkat eden kadın, ailede di...
Dereotu Zayıflatır Mı ? Dereotu yemek zayıflatır mı, dereotunun zayıflatıcı etkisi var mı, İbrahim Saraçoğlu dereotunun zayıflatıcı ve tokluk verici bir etkisinin olduğunu if...

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir