Kadınlar İçin Burçlar ve Aşk Rehberi

aşkSelam sevgili hanımlar. Burcunuza göre hangi burcun erkeği ile mutlu olacağınızı biliyor musunuz? Belki de bugüne kadar aşkta hüsrana uğramanızın sebebi yanlış burcun erkeğine bağlanmanızdı. Bunu ancak, aşağıdaki yazımızı okuyunca anlayabilirsiniz. Sizin burcunuz ne, sevgilinizin burcu ne, karşılaştırın ve anlayın.


Koç kızları için
En ideal burç: Terazi ya da Yay erkekleri.

Stili: Renkli giysiler içindeki bir erkek Koç burcu kadınlarının gözdesi olabilir.

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: Oğlak ve Yengeç.

Koç’lara ne hitap eder: Eğlenceli ve renkli kişiliği ile her zaman için lider olmayı seven Koç kızını mutlu edecek erkek.

Boğa kızları için

En ideal burç: Başak ya da Oğlak erkekleri.

Stili: Anneleriyle tanıştırabilecekleri erkek isterler Boğa kızları. İş adamı gibi temiz pak giyinmiş erkekler tam onlara göredir.

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: Aslan ve Kova

Boğa’lara ne hitap eder: Güvenini sarsmayın ilişkilerini güven üzerine kuran Boğa kızları kendisini güvende hissettirecek erkekten etkilenir.

İkizler kızları için

En ideal burç: Koç veya Başak erkekleri.

Stili: Güvenini sarsmayın ilişkilerini güven üzerine kuran ikizler insanı özellikle de patron konumunda veya tüm salaşlığına rağmen marka kokan insanlarla

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: Başak ve Balık

İkizlere ne hitap eder: Özgürlüğünü kısıtlamayın forma sokmaya çalışmayın olayları uzatmayın. Dediğim dediktir haberiniz olsun.

Yengeç kızları için

En ideal burç: Akrep ya da Koç erkekleri.

Stili: Cesur ve gizemli bir havası vardır.

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: Koç ve Terazi

Yengeç’lere ne hitap eder: Karamsar olan Yengeç kızı kendisiyle zıt erkeğe hemen âşık olur çünkü kendisinde bulunmayan her şey bu erkekte vardır

Aslan kızları için

En ideal burç: Kova ya da İkizler erkekleri.

Stili: Hiçbir zaman gardırobundaki giysiler için fazla para harcamaz fakat üstündekileri kendisine yakıştırmayı çok iyi bilir. Çok çeşitli şeyler giyer.

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: Boğa ve Akrep

Aslan’lara ne hitap eder: Bakımsız olmayın toplum içinde kavga etmeyin. Giyiminize dikkat edin beraberinde onun kılık kıyafetini de önemseyin.

Başak kızları için

En ideal burç: Boğa ya da Oğlak burcu erkekleri.

Stili: Giyimine özen gösteren bir erkektir. Giydiği şeyler marka olmayabilir fakat temiz ve ütülü olmalıdır.

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: Yay ve İkizler

Başak’lara ne hitap eder: Temiz düzenli ve güvenilirdir. Zekâ ve espritüellik kalmışsa bu erkek Başak burcu kadını için idealdir.

Terazi kızları için

En ideal burç: İkizler ya da Koç erkekleri.

Stili: Parlak renklere bayılır ve dikkat çekici bir yönü vardır.

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: Oğlak ve Yengeç

Terazilere ne hitap eder: Ondan gizli işler çevirmeyin ve en önemlisi onun gururuyla oynamayın. Karışmayın fena incitir! Cazibenizi yitirmeyin

Akrep kızları için

En ideal burç: Balık ya da Yengeç erkekleri.

Stili: Bol kıyafetleri tatlı gülümsemesi ile her Akrep kızını etkiler. Duygusal içten sevecen ve güven vericidir.

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: Aslan ve Kova

Akrep’lere ne hitap eder: Katı görünüşüne rağmen aslında Akrep burcu kızları duygusal ve hassastırlar. Bu erkek onların içindeki duygusallığı öne çıkarır.

Yay kızları için

En ideal burç: Yengeç ya da Terazi erkekleri.

Stili: Fazla dikkat çekici giyinmese de kendine baktıran erkekler tam Yay kızlarına göredir.

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: Yengeç Başak ve Balık

Yay’lara ne hitap eder: Asla özgürlüğünü kısıtlamayın. Seyahatlerine ve lüzumsuz harcamalarına karışmayın. En kötüsü sıkıcı olmayın anında terk edilirsiniz.

Oğlak kızları için

En ideal burç: Başak ya da Kova erkekleri.

Stili: Doğal ve pratik bir giyim tarzı olmalıdır.

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: Koç ve Terazi

Oğlak’lara ne hitap eder: Onun lafından çıkmayın. Kazancınızı ondan gizlemeyin. Sadakatsizlikten kaçının. Düzenli yaşamaya gayret gösterin. Yalan söylemeyin.

Kova kızları için
En ideal burç: Aslan ya da Yay burcu erkekleri.

Stili: Havalı kendinden emin dünyayı umursamaz görürler.

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: Yengeç Başak ve Balık

Kova’lara ne hitap eder: Sizi özgür bıraktı diye işin suyunu çıkartmayın. Arkadaşınız gibi gözükse de unutmayın o bir sevgiliniz olabilir..

Balık kızları için

En ideal burç: Aslan ya da Akrep burcu erkekleri.

Stili: ‘Beni seven olduğum gibi sevsin’ diyen bir tarzı vardır. Kendisi zaten öyle şirindir ki pahalı giysilere ya da güzel kokulara ihtiyacı yoktur.

Hangi burç sizin için geçici bir aşk olur: İkizler ve Yay

Balık’lara ne hitap eder: Duygusallıktan Balık kızını uzaklaştıracak ve hayattan zevk almayı öğretecek erkek Aslan ya da Akrep’tir.

Bunlar da var
Atak Evresi, Saldırı Fazı İçin Dukan Cheesecake... Bu pembe peynirli kek, dukan diyetinde her faz yenebilir. Her devreye uygun bir kek tarifidir ve tadı da son derece nefistir. Protein diyeti yapanları...
2011 Mezuniyet Elbisesi Modelleri Mezuniyet törenlerinde, özel gecelerde, düğünlerde ve nişanlarda giyebileceğiniz çok güzel abiye elbise modelleri var. Bu sezon elbise modellerinde he...
Zayıflamalı Mı, Zayıflamamalı Mı Zayıflamaya ihtiyacınız var ama bu konuda endişeleniyorsunuz. Zayıflamayı gözünüzde büyütüyor ve ben kilo veremem deyip bir kenara çekiliyorsunuz. Oys...
Dukan Diyeti İlk Aşama Yemekleri Dukan diyeti protein diyetidir ve atak evresinde diyete yeni başlandığı için neler yenilebileceği noktasında sıkıntılar yaşanabilir. Mesela ne yiyeceğ...
Aldatan Koca Nasıl Belli Olur ? Aldatan koca kendini kolayca belli eder. Aslında koca olarak da sınırlamak istemiyorum bu durumu. Aldatan erkekler diyelim ve genel olarak aldatan erk...

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir