Kadınlar Dikkat Etsin ! Bu Belirtilere Dikkat..

Bu belirtiler sizde olduğunda kesinlikle hemen uzman bir doktora görünün ve gerekli testleri yaptırmayı ihmal etmeyin. Kadınlar için bu belirtiler çok önemli sağlık sorunlarının habercisi olabilir.

Bunlar şunlardır:

• Kalp krizi: Ağrı Göğüs ortasında ya da rahatsızlık hissi, sık olarak tanımlanan dar veya ağrı ezilme ve bazen kol, sırt, boyun, çene veya mide dahil olmak üzere vücudun üst ağrı ile birlikte, nefes darlığı, soğuk terler; bulantıVe dönmesi.

• Inme: Ani veya konuşma, görme, denge sorunları geliştirmek ve koordinasyonu yanı sıra uyuşma veya yüz, kol veya bacaklarda güçsüzlük.

• Üreme sağlığı sorunları: ya Kanama tanıma dönem arasında; kaşıntı, Yanma, çarpma, kabarcıklarvajina veya genital bölgede ya da yaralar; ağrı cinsel ilişki sırasında; şiddetli adet ağrısı; ağır pelvik ağrı; Alışılmadık vajinal akıntıGüçlü bir koku özellikle; Alt sırt ağrısı ile şişkinlik ve / veya dolgunluk hissi.

• Göğüs sorunları: Meme akıntı, göğüslerde hassasiyet ya da ağrı, derinin meme veya meme (sırtlar kapsayan değişiklikler, çukurlaşmayı, karıncalanma, şişme, kızarıklık veya ölçekleme), bir şişlik veya meme veya koltuk altı bölgesinin dokusunda kalınlaşma, Bu alanlarda veya hassasiyet.

• Sindirim veya mide problemleri: makattan kanama, kan veya mukus dışkı veya siyah dışkılama, bağırsak alışkanlıklarının değişmesi; kabızlık, Ishal, ya da her ikisi; sabit mide ekşimesi; Ağrı veya midede dolgunluk hissi, şişkinlik, kusma kan.

• Cilt sorunları: renk, şekil veya bir köstebek büyüklüğünde değişiklikler;, parlak pürüzsüz cilt üzerinde küçük yumru ve balmumu ve genellikle renkli kahverengi kırmızımsı;, sert, ağrılı ölçekleme veya olmayan deri lezyonları sızmaya 14 gün içinde iyileşirler.