Kadınca İlişki Başlangıçları

kadınca aşkKadınca aşk nasıl başlar, çıkma teklifi nasıl yapılır, hoşlandığınız birine bunu nasıl belli edersiniz, bir erkeğe nasıl aşkınızı söylersiniz, aşık olduğunuzu nasıl anlatırsınız, flört için çıkma teklifi nasıl yapılmalı, hoşlanılan kişiye nasıl yaklaşılmalı ve ilişkiler nasıl başlamalı? Ondan hoşlanıyor musunuz? Okuyun..

KadınSitesi.Net olarak sizi hoşlandığınız kişiye yakınlaştırmaya kararlıyız..Bir kişiye çıkma teklifi etmek zor değil sadece onun sevgilisi olmadığından emin olun ve kalbinin boş olduğunu bilin yeterli! Eğer bunlar tamamsa harekete geçme zamandır. Onu kendinize aşık etmek için ilk adımı sizin atmanız gerekiyorsa tereddüt etmeden bu adımı atın ve kendinize güvenin. Kadınlar güçlüdür. Bunu aklınızdan çıkarmayın.

Hoşlandığınız ama ondan yana size karşı herhangi bir hareket göremediğiniz durumlarda ya da karşınızdaki kişinin cesaret edemediği hallerde siz cesur olun. “Nasıl olabilirim ki?” dediğinizi duyar gibiyiz. Şunu aklınızdan çıkarmayın: Siz girişken ve cesaretli olmazsanız bu ilginiz karşılıksız kalmaya mahkum. Bu sizi harekete geçirmeye yetmez mi?

Önce kendi kendinize cesaretli olduğunuza dair bir konuşma yapın ve kendinizi bunu başarabileceğinize inandırın. Korkularınızla savaştığınız zaman neler olabildiğini izleyin.

İşveli olun

Bir erkeği sizinle dışarı çıkmaya ikna etmek niyetindeyseniz, onu işvenizle, zekanızla ve espri anlayışınızla etkileyin. Onu öyle bir şaşırtın ki teklifinize vereceği yanıt kesinlikle “evet” olsun. Ama bu işveli olma halinin dozunu iyi ayarlamak gerekir. Zira flört bir sanattır diyebiliriz. Fazla yapışkan ve aklı bir karış havada bir imaj çizmeniz iyi olmaz.

Ona eğlenceli sorular sorarak şaşırtabilir ve ortamdaki gerginliği dağıtabilirsiniz.

Buluşmada giyiminizle de onu doğru etkilemelisiniz.

Kendinize güvenin

Özgüven her yerde ve her şeyde olduğu gibi flörtte de çok önemli. Kendine güvenli insanlar için istedikleri bir şeyi elde etmek çok daha kolaydır. Kendinize güveninizi kazanmak ve bu güveni karşınızdakine de hissettirmek için göz kontağı kurmaktan, rahat tavır takınmaktan, arkanıza yaslanıp oturmaktan çekinmeyin ve otururken fazla kıpırdamaktan, gülüşünüzü gizleyerek kıkırdamaktan kaçının; rahatça gülün.

Eğer kendinizde bunları yapacak kadar güven hissetmiyorsanız, en azından gerçek rahatlığa kavuşana kadar, bir süre ‘öyleymiş gibi’ davranın.

Kendinize güven duymanızı kolaylaştıracak şeylerden biri, kuşkusuz karşınızdaki kişinin de sizden hoşlanıyor olduğundan emin olmaktır.

Tereddüt etmeyin

Söylemek istediğinizi doğrudan söyleyin, sakın etrafında dolaşmayın. Küçük işveli hareketlerle ona olan ilginizi belli edin, onu etkileyin ve sonra konuya girin. Yani onunla flört etme isteğiniz olduğunu, birlikte dışarı çıkmayı teklif edeceğinizi belirtin.

İlk adım her zaman zordur ama o ilk tereddüt anını aştıktan sonra arkası çok kolay gelecektir. Bunu aklınızdan çıkarmazsanız ilk hareketi başarıyla gerçekleştirmemeniz için hiçbir neden yok.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir