İkizler Burcunun Yükselen Burçları Ne Yaşayacak?

ikizler burcu2012 yılında burcunuz ikizlerse ve yükselen burcunuzu biliyorsanız okuyun! 2012 yılında yükselen burcunuza göre sizi neler bekliyor? Yükselen burcu terazi olan ikizler, başak olan, koç, yengeç, aslan, oğlak, balık ve boğa olan ikizleri neler bekliyor?

Yükselen burcunuza göre 2012
İkizler

Yükselen Koç Son yıllarda Plüton transitinin iş ve kariyer alanınıza getirdiği mücadelelerle sizi daha güçlü kılarken, artık bu sürece alışmış durumdasınız. Satürn de sizi ortaklıklar ve diplomatik davranışlarda eğitmeye devam ediyor. Temmuz’a kadar çalışma ortamınızla ilgili konulara çok zaman ayırmak ve emek vermek zorunda kalabilirsiniz. Haziran’a kadar maddi kazançlarınız Jüpiter etkisiyle oldukça artabilir, kalıcı yatırımlar yapmaya özen göstermelisiniz. Haziran sonrasında yakın çevreniz ve kişisel yaklaşımlarınızda özgüveninizin yükseleceği bir sürece giriyorsunuz.

Yükselen Boğa 2012’de şans sizin yanınızdan ayrılmayacak gibi görünüyor. Haziran’a kadar çevresel koşullar ve ilişkiler aracılığı ile birçok fırsatla karşılaşacaksınız. Haziran sonrasında da bu bağlantıları maddi kazanca çevirme imkânına sahip olacaksınız. Temmuz ayına kadar çocuklar ve yaratıcı çalışmalarla ilgili konular sizi oyalayabilir. Ekim’de çalışma hayatınızı ilgilendiren bölgeden ayrılacak olan Satürn o tarihten sonra evlilik, ortaklı gibi konularda sizi test etmeye eğitmeye başlayacaktır.

Yükselen İkizler Temmuza kadar yuva ve aileye ait konularla ilgilenmeniz gerekiyor. Venüs retrosunda ikili ilişkiler ve evliliğinizle ilgili alanda bazı sorunlar gündeme gelebilir. Hazirandan sonra burcunuza geçen Jüpiter sizi bir yıl boyunca rahatlatacaktır. Yeni fırsatlar, güzel iletişimler büyümenizi ve gelişmenizi sağlayacaktır. Ekim sonrasında iş hayatına daha ciddi bir şekilde odaklanamaya başlamanız gerekecek. Çünkü Şubat’ta kariyerinizi etkilemeye başlayan Neptün yanılgılara düşmenize neden olabilir.

Yükselen Yengeç Temmuza kadar Mars etkisinde kardeşlerle ilişkiler, yakın çevre paylaşımları sizin tüm vaktinizi alabilir. Aşırı korumacı ve hassas yaklaşımlarınızı daha dengeli ve diplomatik bir yaklaşımla ortaya koymalısınız. Ekim ayına kadar eve ve aileye ait konulara daha fazla zaman ayırmanız ve sorumluluklarınızla ilgilenmeye devam etmeniz gerekecektir. Jüpiter hazirana kadar sosyal yaşantınızdan daha fazla keyif almanıza sağlayacak. Yılın ikinci yarısından itibaren ruhsal konularla ilgilenmeye merak salabilirsiniz.

Yükselen Aslan Haziran ayına kadar olan süreçte kariyer alanında Jüpiter’in güzel fırsatlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bu dönemde marsta para kazanma yeteneklerinize daha fazla odaklanmanız yönünde sizi yoracaktır. Jüpiter yılın ikinci yarısında sosyal yaşantınızı olumlu etkileyecek. Neptün’ün burç değiştirmesi sizi Şubat 2012’den itibaren ortak finansal alanda ve yatırımlarınızda kafa karışıklığına sürükleyebilir. Ekimden sonra ailevi konulara daha ciddiyetle yaklaşmanızı gerektiren koşullar söz konusu olabilir.

Yükselen Başak 2012 yılının temmuz ayına kadar mars size fazla enerji yükleyip, daha fazla çalışmanızı gerektirebilir. Hazirana kadar yurtdışı ve yabancılarla ilgili konularda sansiniz yüksek olacak. Haziran’dan sonra bir yıl boyunca is, kariyer alanında basarîli olmak için Jüpiter’in getireceği fırsatları olumlu yönde değerlendirmelisiniz. Ekim ayında Satürn’ün para ve kaynaklarınız üzerindeki baskısı yerini rahatlamaya bırakacaktır.

Yükselen Terazi Ekim ayına kadar üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirmeye devam ediyorsunuz. Bu dönemde ortak finansal alanlardan gelen kazançlarınız Jüpiter sayesinde yüksek olacaktır. Ancak temmuz ayına kadar konrolunuz dışında gelişen olaylar veya gizli düşmanlıklar size huzursuzluk verebilir. Uranüs ortaklıklar ve evlilik alanında değişken koşulları gündeme getirirken; Şubat ayından sonra çalışma hayatınızı temsil eden alana geçen Neptün transitinin getireceği dalgınlık ve yanılgılara dikkat etmelisiniz.

Yükselen Akrep 2012 yılında da Ekim ayına kadar olan süreçte ortaklaşa konularda bazı gizli kalmış durumlar sizi huzursuz etmeye devam edebilir. Hayat yönünüzü yeniden belirlemekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Evlilik ve ikili ilişkiler Haziran’a kadar Jüpiter koruması altında olacaktır. Yılın ikinci yarısında ortak yatırımlar size kazanç getirebilir. Sosyal yaşantınızla ilgili konulara daha fazla efor harcamak durumunda kalabilirsiniz.

Yükselen Yay Kariyer konuları, ortaklıklar ve ikili ilişkiler 2012 yılının Temmuz ayına kadar sizi meşgul edebilir. Yeteneklerinizi özgür bir şekilde ortaya koymaya devam etmelisiniz. Çalışma ve iş konularında Jüpiter yılın ilk yarısında size birçok fırsatlar getirecektir. Şubat sonrasında ailevi konularda fedakarlık temaları gündeme gelebilir.

Yükselen Oğlak 2008’den bu yana Plüton etkisi altında hayatınızda köklü değişiklikler yaşanıyor. Ekim ayına kadar Satürn ciddi çalışmalara devam etmenizi talep ediyor. Haziran’a kadar aşk, yaratıcılık alanında hissedeceğiniz Jüpiter desteği; Haziran sonrasında çalışma hayatınızda birçok fırsatla karşılaşmanızı sağlayacaktır. Yurtdışı ve yabancılarla ilgili konular Temmuz’a kadar sizi uğraştırabilir. Ailevi konulardaki ani değişiklikler zaman zaman zorlayıcı olabilir.

Yükselen Kova 2012 yılının sonbaharına kadar yurt dışı bağlantılı konulardaki sorumluluklarınız devam edecektir. Ekim sonrasında Satürn ile Jüpiter transitleri desteğiyle yaratıcı yeteneklerinizi ve hobilerinizi mesleki alana aktarmakta başarılı olabilir, kariyerinizde sağlam ilerleyebilirsiniz. Ortak finansal alanda Mars Temmuz’a kadar zorlayabilir.

Yükselen Balık Maddi konularda kendinizi daha özgür ve özgün biçimde ifade ederek kazançlarınızı artırmaya çalışıyorsunuz, ancak stabiliteyi tutturmak kolay olmayabilir. Ortak finansal alanda, borç-alacak konularında ve uzun vadeli yatırımlarınızda Ekim ayına kadar ciddi yaklaşımlarınıza devam etmelisiniz. Temmuza kadar ortaklıklar ve evlilik konuları sizi uğraştırabilir.Jüpiter’in yılın ikinci yarısında burcunuzda yapacağı transit ile gayrimenkul sahibi olabilirsiniz.

Bunlar da var
Etkili Kilo Verme Sırlarımız Çevrenizde muhakkak vücudunu görünce ah benimde böyle güzel bir vücudum olsa dedikleriniz vardır. Nasıl bu kadar güzeller dedikleriniz ve ben de böyle...
Esmerler Nasıl Makyaj Yapmalı? Esmerler nasıl makyaj yapmalı, esmer tenlilere hangi renkler yakışır, ten rengi esmer olan bayanlar hangi renk tonlarında ve nasıl makyaj yapmalı? Ten...
Kadınlar İçin Burçlar ve Aşk Rehberi Selam sevgili hanımlar. Burcunuza göre hangi burcun erkeği ile mutlu olacağınızı biliyor musunuz? Belki de bugüne kadar aşkta hüsrana uğramanızın sebe...
Nasıl Spor Giyinilir? Spor kıyafetlerle rahatça dolaşmak isteyen hanımlar için, nasıl spor kıyafet seçilir ve giyilir konulu bir yazı hazırlamaya karar verdim. Genç ya da o...
Chanel Çanta Modelleri Çok Renkli 2012 Chanel 2012 çanta modellerini satışa sundu. Bu çantalara bittim hanımlar. Harika renkler. Bu sezon öylesine güzel ve nostaljik renkler kullanılıyor ki...

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir