Huzur Sokağı Dizisini İzleyenler Ne Düşünüyor?

Huzur Sokağı dizisi de dizi furyasına katılan yeni sezon dizilerinden. Huzur Sokağı dizisi hakkında sizlerin ne düşündüğünü merak ediyorum. Huzur Sokağı dizisi yeni sezonda atv ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Huzur Sokağı dizisi de umarım diğer güzel diziler gibi kısa sürede yayından kaldırılmaz. Şu an izleyen herkes çok beğenmiş ama ilerisini bilemiyoruz tabi ki. Dizi sektörü acımasız..

Başrol Oyuncuları; Kutsi, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik olan dizi hakkında:

İlk bölümüyle seyirciyle buluşan atv’nin iddialı dizisi Huzur Sokağı, seyirciden büyük ilgi gördü. Diziyi beğeniyle izleyen seyirciler sosyal paylaşım sitesi Twitter’da övgü dolu mesajlar yazdı

İlk bölümü önceki akşam yayınlanan atv’nin yeni dizisi Huzur Sokağı seyirciden büyük ilgi gördü. Şule Yüksel Şenler’in çok satan romanından uyarlanan ve başrollerini Selin Demiratar ile Kutsi’nin paylaştığı dizi Hollanda- Türkiye maçının olduğu gün yayınlanmasına rağmen SBT analiz ölçümlerine göre reyting sıralamasında zirveye oynadı.

Kutsi, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik gibi oyuncu kadrosuyla dikkat çeken, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği dizi ilk bölümüyle sanal medyada da gündem oluşturmayı başardı.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir