Güvenli Alış Veriş Siteleri

avmNetten alış veriş yapmaya başlayalı 5 sene oluyor ve pek çok online alış veriş sitesinden alış veriş yaptım. Kıyafetlerimi, çanta, ayakkabı, cüzdan ve diğer pek çok eşyamı netten alıyorum. Özellikle büyük beden giyinen kadınların işine yarayacak kilolu bayanlar için büyük beden kıyafet satan alış veriş sitelerini de tanıtmak istiyorum.

Son günlerde tchibo.com.tr diye bir siteye kafa taktım. Bu sitede büyük beden kıyafet ve çok fonksiyonel pekçok ürün bulmak mümkün. Güvenli ve hızlı. Aldığınız gece ürünler paketleniyor ve ertesi gün kargolanıyor. Çok şık kadın kıyafet ve aksesuarları da satılıyor.

Mesela en son bi tunik, streç jean pantolon ve mont aldım. Çok da memnun kaldım.

Thinkplus markası da gene büyük beden kadınlar için oldukça güzel kıyafetler satıyor. Bu site de oldukça hızlı gönderiyor. Hem de kaliteli. 52 bedene kadar her çeşit kıyafet almak mümkün oluyor. Genç büyük bedene de uygun. Üstelik de sık sık indirimler oluyor. www.thinkplus.com.tr/ adresinden bu siteye ulaşabilirsiniz.

Lcw online alış veriş sitesini açtı biliyorsunuz. Bu siteden de çok alış veriş yaptım. Oldukça güvenli hızlı ve de profesyonel çalışıyorlar. Ürünler de tanıdığımız bildiğimiz klasik lcw kalitesinde. Çok beklentiniz olmasın ama fiyatıyla paralel kalitede ürünler diyebilirim.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir