Evli Birine Aşık Oldum

Evli birine aşık oldum, ne yapmalıyım? Aşık olduğum kişi evli, evli birine aşık oldum, evli birine aşık olunduğunda ne yapmak gerekir? Aşık olduğunuz kişi eğer evliyse mutlaka okumaya devam edin..Siz evli bir kişiye aşık oldunuz ve hatta o kişi de size karşılık verdi ve sonuçta yasak bir ilişki yaşadınız, yaşıyorsunuz. Peki ne yapmanız gerekiyor?

Eğer evli bir kişiye aşık olmuşsanız ilişkiye ve mutluluğa bir sıfır mağlup başladınız. Öncelikle bunu bilmenizde ve fazla umut beslememenizde fayda var. Evli kişiler için eşleri her zaman birinci plandadır. Her ne kadar size de değer veriyor gibi görünse de aklınızda bulunsun; o kişi için eşi her zaman önceliklidir. Ve evli insanlar eşlerini başka bir ilişki için hemen terk etmez.

Eşinden ayrılıp sizinle evleneceğini zannediyorsanız biraz daha düşünmenizde fayda var. Çünkü evli kişiler eşlerinden boşanmıyor. Sizi zaten ikinci planda gördükleri için, tutup da sizin için hemen eşlerini bırakmıyor. Bu tip bir ilişki içerisindeyseniz eğer ikinci kadın ya da erkek olmayı içinize sindirmeli ve bu gerçekle yaşamaya alışmalısınız.

Ayrıca eğer evli aşığınız eşinden sizin için boşanıyorsa burda da bir sorun var demektir. Çünkü bugün sizin için eşini bırakan kiş, yarın bir başkası için de sizden vaz geçebilir.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir