Doğal Saç Bakım İpuçları

İyi bir saç bakımı derken neyi kast ediyoruz sizce? Bu genel mi yoksa yerel mi algılamamız gereken bir sorudur? Biz her iki alanında açıklamasını yapalım bakalım. Genel olarak algılayalım önce. Genel olarak algıladığımızda saç bakımı iyi bir saça kavuşmak için iyi bir bakım diyince neler geliyor aklımıza kaliteli ve çoğu bayanın onay verdiği şampuanlar bakım ürünleri kremler geliyor. Ama her kadının onay vermesi beğenmesi demek sizin beğenmeniz anlamına ne kadar tekabül edebiliyor ki?

O zaman siz her zaman genellemelerden uzak olarak başlayın derim. Kendiniz bakın alın görün kullanın öyle karar verin. Bazen arkadaşınızda güzel sonuçlar verebilen bir ürün sizde vermeyebilir ya da sizin beğendiğiniz bir ürün arkadaşınıza iyi bir sonuç vermeyebilir. Siz yerel olarak kendinizi ilgilendiren şekillerde hareket edin ve ona göre ürünler seçin.

Bakımınızdan ne beklediğinize karar vermelisiniz ve bakımlarınızı nasıl hangi yöntemler doğrultusunda sürdürmelisiniz kararlarınızı alın.

Bakımınızdan siz ne beklediğinizi iyi bilirseniz bakımınızda o kadar güzel sonuçlar verecektir. Çünkü etrafınıza bir bakın çoğu kadın neyi nasıl neye ihtiyacı var bilemediğinden dolayı her şeyi kullanıyor ve başına da gelmeyen kalmıyor.

Saçlarından oluyor daha iyisi olsun derken hep elindekinden olan elindekini de kaybeden durumuna geliyorlar. Sizler eğer beklentilerinizin farkındaysanız gerisinin de önemi yok. Siz yolun yarısını bitirmişsiniz demektir bu. Kendinize güvenerek hareket edin kararsız asla olmayın bir yola çıktından sonra yarım olarak onu bir kenara atmayın.

Bir yolunuz olsun ve siz ya onunla hep ilerleyin ya da daha iyi nasıl olurların sorularıyla beraber araştırmalar yapın. Farklı farklı şeylerle uğraşınca saçlarınız da ne olduğunu şaşırırlar beklenmedik size tepkiler verebilirler ve rahatsız olabilirler. Kırılabilir sönebilir yağlıyken çok yağsız ya da kuruyken daha çok kuru bir hale girebilirler.

Bunlar da var
2013 Büyük Beden Kaban Modelleri 2013 Model büyük beden bayan kaban modelleri sizin de ilginizi çekecek. Faik Sönmez, büyük beden deyince akla ilk gelen bayan giyim markasıdır. Ben de...
Karatay Diyeti Zayıflatır Mı? Canan Karatay zayıflatıyor. Profesör Karatay, kendi adını verdiği diyetinde her şeyden yiyeyerek zayıflamamızı sağlıyor. Karatay diyetinde unlu gıdala...
2012 Yılının En Güzel Clutch Portföy Modelleri... 2012 el çantaları, cüzdanlar ve clutch portföy çanta modelleri!   www.kadinsitesi.net Sitesine Aittir.
Dukan Diyetinde Seyir Evresi ve İzinli Sebzeler Protein diyetinde Dukan protein diyetini yapıyorsanız ve ilk evre olan saldırı evresini geçmişseniz şimdi sıra ikinci evrede. Yani Seyir Evresinde. Te...
Çanta Tipleri ve Model İsimleri Satchel çanta, Hobo çanta, Zarf çanta, Portföy çanta/Clutch, Bohça çanta, Bovling çanta, Baget çanta ve diğerleri..İşte kullandığımız çantaların tiple...

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir