Doğacı Kayısı Sabunu Denedim Beğendim

kayısı sabunuMerhaba hanımlar. Son zamanlarda rutine bağladığım alışkanlıklarımı değiştirerek yeni ürünler denemeye başladım. Bunlar biri de duş ve yüz temizliğinde kullandığım sabunumdu. Doğal ve mis kokulu sabun araştırmalarım sürerken Doğacı markasıyla karşılaştım ve bana yolladıkları hediyeler sayesinde bu markayı kullanma şansı yakaladım.

Doğacı, Malatya menşeeli bir doğal güzellik ürünleri üreten markamız. Kişisel fikrim son derece güzel ve kaliteli. Bana yolladıları hediye ürünleri kullandım ve beğendim. Kayısı Sabunu da bu ürünlerden biriydi. Öylesine güzel kokuyor ki, buram buram o doğallığını kokusundan alabiliyorsunuz. Mis gibi doğallık ve temizlik kokuyor. Kayısı Sabununu, duşta kullandım ve harika, tek kelimeyle müthiş bir sabun. Bene duşta kullandım ama siz yüzünüz için kullanabilirsiniz. Doğacı killi sabunu yüzüm için kullanacağım :)

sabunTavsiye ediyorum.

Saf kayısı yağı ve zeytinyağından üretilmiştir. Kimyasal katkı maddeleri içermez. Cilt hücrelerini besleyerek cildin ideal nem oranını korur. Saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkilidir.

İçindekiler:Kayısı yağı, kayısı esansı, sabun bazı ve su.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir