Cehennem Melekleri 2 Filmi Nasıl, İzleyenler Ne Diyor?

melekelri2Cehennem Melekleri 2 muhteşem bir film. Zaten Cehennem Melekleri 2 filminde oynayan en ünlü oyuncular için yorum yapmak bile gereksiz. Cehennem Melekleri 2 filminde oynayan bütün oyuncular zaten başrol oyuncusu. Bi düşünsenize Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Jean Claude Van Damme The Expendables 2 filminin sadece birkaç oyuncusu. Bu filmde Jason Statham ve Jet Li bile var.

Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Jean Claude Van Damme, Jason Statham ve Jet Li Cehennem Melekleri 2 filminde oynayan ünlü oyunculardan sadece birkaçı diyebilirim. Cehennem Melekleri 2 filmini izleyenler ne diyor, film hakkında yorumlar, filmin konusu ve Cehennem Melekleri 2 filminin online film izleme sitelerinde yayınlanacağı tarih hakkında şu an kesin bir şey söylemek zor. Çünkü Cehennem Melekleri 2 filmi daha yeni gösterime girdi.

Sinemalarda gösterimde.

Merakla beklenen, Cehennem Melekleri 2 sinemalarda gösterimde!

Bu film kaçmaz sevgili okuyucularım. Bu film bana göre asrın filmi. Evet bu kadar da iddialıyım. Herkes Cehennem Melekleri 2 filmini izlemeli. Online olarak izlemek şimdi çok zor. Hd izlemek için daha vakit var gibi.

Tamamı aksiyon, dövüş ve maceradan oluşmuş, aralarda sağlam esprilerin de olduğu eğlencelik bir filmi izleyen birinin hüzünlenmesi absürt bir durum. Ama izlediğiniz filmin kadrosu, çocukluk ve ergenlik döneminizdeki kahramanlarınızdan oluştuğunda devreye anılar giriyor.

Çocukluğunuzda izlediğiniz dövüş filmlerinden sonra sokağa fırlayıp ‘kim döver’ tartışmasına girdiğiniz…
Terminatör gibi yürüdüğünüz… Gazetelerden Rambo’nun, Conan’ın fotoğraflarını kesip biriktirdiğiniz… Hayatın amatörce yaşandığı 80′lere dönüyorsunuz…

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir