Bosch Servis Bursa – 444 14 94

beyaz eşya servisiBeyaz eşya deyince aklınıza ne geliyor ? Kombi, klima, bulaşık makinesi benzeri emaye kaplı ev eşyaları değil mi? Artık eliniz ayağınız olmuş beyaz eşyalarınızın tanımı bu derece kısa olsa da ev yaşantınızda yarattıkları etkiler ve bozulduklarında çektiğiniz tasalar bu kadar da basit değil. Hayat devam ediyor ve teknolojik gelişmeler de aynı hızda devamlı ivme kazanarak ilerliyor.

Doğal olarak da bu ürünlere duyulan ihtiyaç artıyor, beyaz eşyalar olmadan bir ev yaşantısı akla gelemiyor. Soğuk bir içecek içmek istediğinizde buzdolabınız çalışmadığında canınız hemen sıkılabiliyor.
Bir de arızanızın üstüne yanlış özel servisle uğraşmak kesinlikle dilemezsiniz. Özel Bosch Servisi olarak işlerinizin aksamamasına ve sıkıntılarınızın dakik bir şekilde ortadan kalkmasına en az sizler kadar önem veriyoruz.

Bosch Servis

Bir çağrı servisi düşünün, günün her saati telefonun diğer ucunda. Bir teknik personel düşünün yaptığı işi hevesle yapıyor ve branşında en başarılı olmak amacıyla soluk almadan gelişmeleri kovalayıp kendini geliştiriyor. Bu iki faktörü alın, üstlerine cep yakmayan fiyat ve dakikliği ekleyin. Bu mükemmel kombinasyonu yakalayabileceğiniz tek telefon numarası 444 1 494. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçalarımıza ve işçilik hizmetimize bir sene garanti süresi sunuyoruz.
Bosch Servis Bursa

Çağının bir adım ilerisinde servis felsefesiyle buluşmak için henüz geç değil. Kendinize bir kıyak yapın ve bilinçli kitlenin arasındaki yerinizi alın.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir