Başak Burcu Erkeği İle Boğa Burcu Kadını

Başak Erkeği İle Boğa Kadını Mutlu Bir Evlilik Yürütebilir mi? Başak burcu erkeğinin özellikleri nelerdir ve nasıl kadınlardan hoşlanır, bığa burcu kadınıyla başak burcunun erkeği nasıl bir beraberlik yaşayabilir ?

Toprak elementi, oldukça verimli, pratik ve kullanışlı bir evlilik demektir. Evliliğin içerisinde maddi özellikli olarak birlikte çok rahat edebilirler. Parasal değerlerin çok farkında olacaklardır. Hayatın gerçeklerinin, realitelerinin çok farkında olacaklardır.

Başak burcu erkeği kolay beğenen bir burç değildir, mutlaka eleştirecek bir şeyler bulacaktır. Bu durumda da boğa burcu kadını, başak erkeğine karşı daha dikkatli, daha titiz olması gerekiyor bu yönde davranmadı gerekiyor.

Başak burcu erkeği çok zeki, her şarta ayak uydurabilen, yeri geldiğinde karşısındakini motive eden bir kişiliğe sahiptir.

Başak burcu erkeği eleştirilerini biraz pozitif tutarsa, daha yapıcı eleştirilerde bulunursa pozitifliğe yönelirse (eleştiri anlamında) daha rahat ve huzurlu bir ilişki olur.

Başak burcu erkeği ve boğa kadını ilişkide yoğun duygusallığa sahiptir. Birbirini anlamaya çalışan kişiliklerdir.

Genel olarak iki burca da bakıldığında başak erkeği ve boğa kadını uyumlu bir çift olacaktır. İkisi de toprak elementidir, verimli insanlardır. Bu iki burçtan çok iyi çift çıkabileceği muhtemeldir.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir