Balık Burcu Erkeği İle Terazi Burcu Kadını

Balık Erkeği İle Terazi Kadını Mutlu Bir Evlilik Yürütebilir mi? Öncelikle şunu belirteyim ki terazi burcu olan kadınlar tam bir aşk kadınıdır ve burçlar kuşağının belki de en çekici burcu terazi burcudur. Bu nedenle terazi burcu kadınların çekiciliğine hiçbir erkek hayır diyemez. Terazi burcu bir kadına aşıksanız ve terazi kadınını kendinize aşık ettiyseniz çok şanslısınız..

Balık erkeği ve terazi kadını, aslında çok zor bir kombinasyon (birleşim).

Birbirinden farklı iki yapıya aittirler. Birbirlerini görmeyen burçlardır. Dolayısıyla birbirlerini anlamakta zorluk çekerler. Ama bunlara rağmen duygu yoğunluğu mevcuttur. Mesela balık burcunun çok fazla duygusal yönleri öne çıkacaktır, balık erkeği hissiyatına çok ağırlık verecektir. Buda yanında çabuk alınma, kırılma eğilimlerini gösterecektir.

Terazi kadını bunları anlayabilir, karşı tarafın ihtiyaçlarını keşfedebilir. Tabi hep böyle değildir, bazı zamanlarda duygulara karşı yüzeyselde kalabilir. Ama bu durumu çabuk fark edebilirse, bunları ihmal ettiğini görebilirse çok iyi olacaktır. Çünkü karşındaki burç çok hassas bir burçtur. Anlayışla beraber gelecek olan huzurla evlilik daha iyi yürüyebilir.

Aslında bu ilişkide ki en büyük risk “kararsızlık” kavramıdır ve gerektiği zaman harekete geçememektir. Bu durumda yine iş terazi kadınına düşüyor. Çünkü balık erkeği harekete geçmekte zorlanır. Terazi kadını bu durumu göz önüne alarak balık erkeğine destek olmalı ve üstüne düşeni yapmalıdır.

Dikkatli olunmazsa her ilişkide olduğu zorlama yürütememe ve stresler oluşabilir. Her iki insan birbirlerine karşı aşırı duyarsız kalabilirler. Birbirlerinin hissiyatlarıyla çok fazla ilgilenmemeye başlarlar.

Eşler üzerlerine düşen görevleri yerine getirdiği zaman bu stresler aşıldığı zaman doğal olarak sağlıklı bir evlilik söz konusu olabilir. Aksini düşündüğümüz zaman huzurlu ve sağlıklı kelimesini bu tür evlilikler için kullanamayız.

Kimse; boşanmak, kavga etmek, huzursuz olmak için evlenmez. Evlilikte bahanelere yer vermeyin. Üstünüze düşen görevleri büyük bir sıkıntıymış gibi değil de büyük bir mutlulukmuş gibi yerine getirin.

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir