Bakır Renk Saç Modası 2010

Bu yazda güzel saçlarla bakımlı saçlarla girmek kadar güzel bir saç rengiyle de girmek önemlidir. Saçlarınızın rengi saç renginizin seçimi sizin kişiliğinizi yansıtır zevklerinizi ve beğenilerinizi yansıtır. Sizin içinizden dışınıza dönük olan bir görsel şölendir saçlarınızın rengi. Bu yaz da en güzel moda olan ve hala sönmeyen bakır var.

Bakır bu yazında gözde renklerinden ve vazgeçilmezleri arasındadır.


O güneşi okşar renk tonunu kadınlarda çok beğendiler. Ve hatta saçlarının rengini bakır rengine dönüştürmek için sabırsızlananlar bile var. Neme lazım her geçen gün artan beğeni gerçekten kadınlar da çok ayrı güzellikler ve atmosferler yaratmaktalar.

Bu rengi bu kadar seçilmesi ve beğenilmesi sizce neden? Bence kendime göre bu renk çok hoş ve rengin tonları hafif aralarda da atılan gölgeler balyajlarla canlandırılabiliyor. Daha da güzel tonlarla kavuşabiliyor ve kavuştuğu her tonu güzelleştirip yumuşatıyor.

Neden sizde bu rengi tercih ettiğinizi bir kontrol ederseniz ve bu dediklerimi de düşünüp he evet gerçekten de öyle diyeceksiniz. Göz zevkini ve erkeklerinde özellikle hoşlarına giden bir renk olmalarından dolayı tercih konusudur. Bir diğer seçim de rengin olgun göstermesidir.

Bazı tonlarla da birleşirse eğer gençlik fışkırması canlılık getirebilir. Bunların hepsi birer tercih sebepleridir. Kıyafetlerinize de her giydiğiniz renk kıyafete hemen uyum sağlaması dip boyanız geldiğinde sarı renkteki kadar ben buradayım benim dip boyam geldi dememesi çirkin durmaması gibi nedenler.

Renginde farklı bir asalet içermesi de gözlerden saklanılır değil hani. Şuan bir kumral olarak bu renge olan beğeni gerekten sizlerle de paylaşmak istedim.

Çok esmer değilseniz ve özellikle de tatlı bir beyaz ten ya da yumuşak bir kumrallık çekici çok büyük tonlarda olmayan bir esmerliğiniz varsa denemelisiniz bu rengi yaza farklı bir saç rengiyle gireyim diyen hanımlar için bu renk tam size göre derim!

Bunlar da var
2 Beden İncelten Protein Diyeti 2 beden incelerek kıyafetlerinizin içinde çok daha zarif ve güzel görünebilirsiniz. 2 ayda 5 cm incelmek için bir araştırma yapılmış ve bu araştırma s...
Matraş ÇANTA Modelleri 2012 Bu modeller çok güzel!
En Basit Zayıflama Yöntemleri ! Büyük zahmetler vererek zayıflamaktan bahsetmiyoruz. Hareketlilikten bahsediyorum en en kolay şekilde zayıflama formda kalma ve hayalinizdeki fitlik i...
Öğretmenime Aşık oldum Orta okul ve lise çağlarında öğretmenlere bir hayranlık duyulur. Orta okul yıllarında özellikle genç kızlar öğretmenlerine hayran olabilir. O yaşlarda...
Zayıflatıcı Kolay Ama Etkili Taktikler Siz de zayıflamak istiyorsanız bunun için size en önemli tavsiyem bol bol su içmeniz olacak. Siz siz olun güzel bir kadın olmak istiyorsanız kesinlikl...

Tartışın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir