Aldatan Koca Nasıl Belli Olur ?

erkekAldatan koca kendini kolayca belli eder. Aslında koca olarak da sınırlamak istemiyorum bu durumu. Aldatan erkekler diyelim ve genel olarak aldatan erkeklerin değişen hal ve haraketlerine bir bakalım. Eminim bu davranışların pek çoğu size tanıdık gelecek. Ne de olsa aldatıldığınızdan şüpheleniyorsunuz. Yoksa bu konuyu okumazdınız diye düşünüyorum hanımlar. Her şeyden önce umarım bu belirtiler sizde yoktur ve hiçbir erkek aldatmıyordur..

Aldatan erkekler nasıl davranmaya başlar ?

Aldatan erkekler, uzun süreli ilişkiniz boyunca size hiç göstermedikleri kadar ilgi göstermeye başlayabilirler. Sizi aldatmaya ilk başladıklarında içlerindeki suçluluk psikolojisinden kurtulmak için size sık sık armağanlar alır ve isteklerinize daha hızlı cevap verirler. Önceden hayır diyecekleri bir duruma evet diyebilirler.

Aldatan bir erkek kendine aynada daha sık bakar. Daha önce giymediği daha genç ve spor kıyafetler giyebilir. Eskiden gitmediği kadar sık berbere gider ve hiç parfüm kullanmayan bu erkek bir anda mis gibi kokmaya başlar.

Aldatan erkek genellikle hassas olur ve çok ani tepkiler verebilir. Hiç olmadık zamanda size kızar bağırır. Sonra pişman olur. Sudan sebeplerle sizle kavga etmeye başlar.

Aldatan erkekten sık sık, ben çıkıyorum, kelimesini duyarsınız ama nereye gittiğini bilmezsiniz. Artık evden daha sık ve sizsiz çıkmaya başlamıştır. Üstelik kahveye ya da arkadaşlarıyla içmeye de gitmez. Eve geldiğinde gayet ayık ve rahattır..

Sizinle ilgilenmez. Evet, o erkeğin gözünde artık başka bir kadın olduğu için sizdeki değişimleri hiç farketmeyecektir. Değişen saç renginiz ya da yeni kıyafetiniz onun hiç ilgisini çekmez. Size karşı sıcak gibi durmaya çalışsa da hep bir soğukluk vardır. Aklında hep diğer kadın olur..

Telefonuna şifreler koyar, mesaj kutusunu hep boş tutar, telefonunun zil sesi kısık ya da hepten kapalıdır. Aldatan erkek 2. bir telefon hattı kullanmaya başlayabilir. Bunu da anlamak zordur..

Cinsel anlamda diğer kadında tatmin olan erkek size karşı uzak ve siteksiz olur. Sizinle ilişkiye girmek istemeyebilir. Haa bazı erkekler bu durumda aksi bir durum sergiliyor ve daha çok seks istiyor. Bunu iyi analiz etmek lazım.

Aldatan erkek, evine ve ailesine bağlılığını kaybeder.

Sorumsuzluklar sergilemeye başlar, sizi aramaz, merka etmez ve en ileri aşamada ayrılık ister..

Bunlar da var
Adidas 2013 Bayan Spor Ayakkabı Modelleri Adidas bayan spor ayakkabısı modelleri 2013 moda sezonunu açtı. Bayanlar için mor, eflatun renkte çok güzel adidas ayakkabı modelleri üretilmiş. Bu sp...
Yatakta Sarışın, Mutfakta Kumral Sarışın kadınla sevişip, kumral kadınla evlenmek isteyen erkek çok arsız geliyor biz rengi önemli olmayan kadınlara...Kadın tek eşli, erkek çok eşli.....
Veda Dizisi Fahriye Evren’in Rolü Fahriye Evcen en sonunda dizi setlerine dönüyor ve Mehmet Aslantuğ ile başrolleri paylaşarak Veda adlı dönem dizisinde ekranlara merhaba diyor. Fahriy...
Kim, Nasıl Çanta Kullanmalı? 2012 Yılında muhteşem ve kullanışlı çantalar yine moda. Her model, her tip, her renk çanta bulmak mümkün. Nostaljik modeller, vintageye dönüş, modern ...
Baharın Giydiği Sandalet Modelleri Evcilik oyunundaki Baharın giydiği değişik sandalet modelleri var ve biz kadınların hemen ilgisini çekiyor Baharın giydiği o değişik sandalet modeller...